1. Слухайте музику; це викликає емоції і задіє багато ділянок мозку. Це вас трохи підбадьорить. Слухайте музику, заряжающую вас енергією. Може, варто спробувати підтанцьовувати або підспівувати, або хоча б просто похитувати головою в такт і тихо мукати піднос. Трохи дратівлива або не зовсім приємна музика у такій ситуації краще знайомої і приємної.

Слухайте музику тихо. Поширена помилка, що орущая музика допоможе зберегти бадьорість, але насправді, ефективніше буде, якщо музика буде грати зовсім тихенько: це змушує вас слухати більш уважно. Якщо складно розібрати слова, то ваш мозок працює і гучність в самий раз.

2. Цікавтеся! Зацікавленість може працювати в якості відволікаючого чинника. Якщо ви зацікавлені в чомусь, ваш мозок фокусується.Ви можете бути зацікавленим у вашій роботі або чим-те, що відбувається у вашому оточенні.

3. Грайте в ігри. В інтернеті повно цікавих сайтів, де ви можете вибрати різні ігри, щоб грати онлайн. Гра з підбором слів або головоломки, гонки, спортивні ігри або що-небудь, що підходить вашому смаку. Витративши всього 15-20 хвилин на гру, пробудить ваш розум, оскільки гра не є обтяжливою або нудною. Буде веселіше, якщо ви виберете хорошу гру.

Популярні новини зараз

Бурхливе минуле Гройсмана більше не приховати: алкоголь, жінки, биті тачки та інші "пригоди" прем'єра

У справі про вбивство Комарова стався несподіваний поворот: копи "прикривають" душогуба

Пророцтво Ванги про кінець світу збулося, невблаганна Нібіру за хвилину окупувала Росію: фотофакт

Гройсман втік з прямого ефіру після жорсткого питання Притули: відео

Показати ще

4. Спробуйте розтягуватися. Розтяжки і повороти тіла покращують циркуляцію крові; це допомагає не заснути. Протягом 20 секунд покрутіть головою і розімніть шию, це теж допоможе.

5. Лягайте спати в один і той же час та дотримуйтеся здорової дієти.Розклад дуже корисно для мізків. Будете вставати і лягати кожен день в один і той же час, навіть у вихідні, і мозок буде знати, коли треба спати, і підкориться звичкою. Хороше харчування також забезпечить тіло енергією, необхідною на цілий день, так що для отримання додаткових сил не потрібно буде щодня влаштовувати собі тиху годину.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про еротичному гороскопі на 1 травня.