1. Зв'яжіться з вашим профспілкою. Якщо ви перебуваєте в організації трудящих, то перед страйком необхідно з нею зв'язатися. Вам допоможуть як радою, так підказкою про те, яким вимогам повинна відповідати ваша страйк, щоб отримати підтримку від профспілки.

2. Пам'ятайте, що страйки бувають різні. Універсально успішних способів добитися свого не існує, тому вибір того, як саме ви будете страйкувати, визначить ваша ситуація.

3. Не випускайте з уваги результати, яких хочете домогтися страйком.Бачите, ваші наймачі зовсім не зобов'язані зупиняти виробництво на час страйку. Більше того, вони мають повне право найняти вам заміну. Відповідно, перед початком страйку слід визначитися, заради чого ви все це затіваєте - саме від цього і може залежати, зберегти роботу після страйку.

Популярні новини зараз

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Показати ще

4. Поділіться вашими планами про страйк з іншими робітниками. Цілком ймовірно, що не ви один відчуваєте обурення з приводу умов праці. Постарайтеся залучити на свій бік якомога більше працівників, постарайтеся заручитися підтримкою лідерів трудових організацій на міському та федеральному рівнях. Можливо, ви навіть отримаєте підтримку від різних суспільних груп.

5. Оберіть керівників страйку. Власне, керівники і керівники, що будуть керувати процесом: формувати різні комітети, наймати адвокатів і вирішувати питання юридичного характеру, приймати важливі рішення, вести запис подій і так далі. Якщо в загальному, то на частку керівників випадає спланувати, організувати і вести страйк у досягнення цілей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про новий тренд літа 2018.