1. Короткозорий. Сидите за столом і зробіть так, щоб навколо вас було повно робочих предметів, наприклад степлер або відкритий щоденник. Покладіть в степлер аркуш паперу, щоб створити враження, що ви ось-ось збираєтеся щось скріпити. Коли готові заснути, уткнитесь лобом в монітор вашого комп'ютера, поклавши руку на мишу. Так ваш нічого не підозрюючи, роботодавець або співробітники будуть думати, що ви старанно працюєте над новим реченням.

2. Мислитель. Інший спосіб зрадницьки спати - це підкласти одну руку під щоку, поклавши голову на долоню, роблячи вигляд, що ви намагаєтеся знайти відповідь на важке запитання, чи читаєте важливий лист з корпоративного офісу. Поверніть спину, щоб проходять повз вас співробітники не бачили, що ваші очі закриті. Надягніть навушники (якщо це дозволено на роботі), щоб здавалося що ви слухаєте музику на роботі і тому не відповідаєте на питання.

3. Доставальщик. Якщо протягом тижня ви вже скористалися методами "Короткозорий" і "Мислитель" пора спробувати новий метод "Доставальщик". Іноді предмети падають з вашого столу, так що зробіть вигляд, що ви упустили щось важливе і намагаєтеся це дістати. Вимкніть клавіатуру від комп'ютера, а потім покладіть на неї голову, опустивши руку вниз. Покладіть на підлогу ручку, щоб створити враження, що ви намагаєтеся дістати впала ручку.

4. Сантехнік. "Зламана раковина" або "сантехнік" самий зручний спосіб, використовуючи який ви відпочинете найкраще. Розташуйтеся зручніше під столом. Покладіть голову за системним блоком комп'ютера, якщо вийде.Співробітники, нічого не підозрюючи, побачивши це, подумають що ви поправляєте кабель або шукайте щось впало з вашого столу.

5. Стовпчик. Придвиньтесь впритул до вашого столу так, щоб між животом і столом не було зазору. Трохи нахиліть голову, щоб створити враження, що ви щось уважно робите, в той час як фактично ви бачите в сні ту дівчину з уроків математики. Обов'язково відкрийте важливий документ на екрані комп'ютера, або навіть таблицю, яку вам треба прочитати і вивчити по роботі.

Популярні новини зараз

Вибори у Верховну Раду України: явка, дані екзитполів та перші результати

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

Колишній Лорак Мурат знайшов собі нову кралечку: пекуча брюнетка

Зеленський терміново скликає силовиків: глави ГПУ, МВС, СБУ і поліції мчать до президента

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як не варто ремонтувати авто.