1. У робочий час ви повинні перебувати в офісі. Вважайте, що половина битви вже виграна, якщо ви завжди на роботі в потрібний час, причому не запізнюєтеся. Чимало керівників використовують облік робочого часу співробітників для оцінки продуктивності їх праці.

2. Використовуйте прийоми Гудіні. Принесіть на роботу запасний піджак або пальто. Повісьте другий піджак на спинку стільця, і якщо ваш обідня перерва потрібно розтягнути, всі будуть думати, що ви як і раніше в будівлі офісу, але просто пішли з робочого місця по справах.

3. Підтримуйте зв'язки. Спілкуйтеся з колегами і співробітниками інших відділів, щоб здалося, ніби ви член команди. Навіть при найгіршому сценарії ніхто не здасть вас, вважаючи, що ви один з них. Виявляйте відповідну поблажливість, дивлячись крізь пальці на явний бездумний погляд, дрімоті або навіть похропування колеги. Якщо ви застали їх зненацька, кивните і просто посміхніться “Нічого страшного, друже. Таке навантаження будь-якого умотает".

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

4. Остерігайтеся за безладом робочого столу. Занадто великий порядок на робочому місці не потрібен. Достатньо знати, що де знаходиться, не прибираючи всіх документів зі стільниці робочого столу. Кілька роздруківок, відкрита папка, словник, робочий зошит, звіт про відрядження і тому подібні об'єкти – хороша маскування. Звичайно, якщо начальник впевнений, що безлад на робочому місці відображає незібраність мислення, ця тактика не підійде.

5. Створіть вигляд людини, поглиненої спілкуванням з клієнтами або рішенням проблем по телефону. Пам'ятайте, що зайнятість не означає постійних результатів, тому люди будуть вважати, що ви зайняті по вуха, якщо ваші дії нагадують роботу. А зайнята людина знайде виправдання, чому він провів кілька годин у кафе внизу, займаючись невідомо чим.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як впоратися з жирним волоссям.