Екс-керівник секретної служби Пентагону розповів про те, що за свою кар'єру бачив чимало загадкових об'єктів інопланетного походження.

Тепер експерт не став приховувати і назвав 5 ознак, які допоможуть відрізнити справжніх НЛО від інших об'єктів.

Колишній глава таємного відділу Пентагону з пошуку НЛО Луїс Елізондо стверджує: «НЛО демонструють характеристики, які в даний час не існує у військовій техніці США або будь-якої іншої країни. Інопланетні об'єкти найчастіше мають екстремальну маневреність і велику швидкість». Також фахівець розсекретив 5 факторів, які допоможуть відрізнити НЛО від інших об'єктів в небі.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

"Міс Україна Всесвіт-2021" Анна Неплях перетворилася на принцесу Діану: "Просто красуня"

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

По-перше, НЛО не використовують аеродинаміку або тягу, щоб залишатися в повітрі. По-друге, вони дуже маневрені, як жодне людське літаюче пристрій. По-третє, НЛО літають без звуку і не мають шум мотора. Четверта ознака - практично ніколи не вдається розглянути форму об'єкта в небі. П'ятий ознака - кораблі гуманоїдів можуть несподівано злітати і миттєво на швидкості зупиняти рух.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що уфологи виявили спірне відео і досі не можуть прийти до єдиної думки. На ролику одні бачать військовий літак і чотири "НЛО" або ж просто військові випробування нового літального апарату.