1. Визначте, в який момент ви вирішите, що боржник буде навряд чи платити, якщо ви не ініціюєте діяльність по збору. Ви ж не станете тиснути на одного, який зайняв $ 20, якщо він не платить протягом декількох днів. Причина в тому, що як тільки ви ініціюєте збір діяльність проти людей, вони почнуть розглядати вас в негативному світлі і буде менше шансів прийти до вас, щоб позичати гроші у майбутньому.

2. Почніть з простого цікавиться контакту. Ваш перший контакт після позики повинен мати тон, робить припущення, що в цей момент ви просто переконуєтеся, що боржник усвідомлює, що його борг не був сплачений. Це дозволяє йому зберегти обличчя, і є тривожним сигналом для боржників, які будуть платити, як тільки вони розуміють, що ви повністю маєте намір вимагати, і що цей обов'язок не зникне безслідно.

3. Якщо дата виплати проходить, але боржник не приймає заходи або не сплачує борг, ініціюйте контакт з вимогою. Знову ж таки, хоча ваші наміри під час виконання цього контакту - прийняти сильну позицію і вимагати оплати, це не означає, що ви повинні бути ворожими. Але, на даний момент, ви більше не робіть вигляд, що ви думаєте, що вони можуть просто плутати. Вам по праву належать гроші, і вам повинні заплатити відразу, або має бути складено сильне зобов'язання щодо того, коли оплата буде виконана. Крім того, необхідно надіслати боржнику контакт з вимогою рекомендованим листом. Це дозволить вам побачити, коли саме боржник отримав лист.

4. Продовжіть нагнітати строгість ваших заходів по збору. Якщо ви не отримуєте ніякої оплати в результаті контакту з вимогою, то ймовірно, що боржник або не має грошей, або просто не хоче платити. Це ваша робота, щоб змусити їх поставити вас в пріоритет через кілька контактів по телефону, листом, електронною поштою або особисто, так щоб вони вирішили заплатити вам, перш ніж вони заплатять комусь ще.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

5. Якщо ніяких інших варіантів не залишилося, щоб використовувати, подайте позов.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 7 причини стояти на планці.