1. Зверніть увагу на емоційні тригери. Тяга до солодкого з'являється з-за голоду. Часто така тяга викликана емоціями. Подумайте про те, коли у вас в останній раз виникало бажання поїсти солодкого. Що ви тоді відчували? Можливо, нудьгу, стрес, самотність, святкове піднесення або занепокоєння?

2. Відзначайте тягу з-за стресу. Тяга до солодкого може також бути викликана стресом. Стрес виробляє в організмі речовина під назвою кортизол, який є гормоном стресу. Кортизол пов'язаний з великою кількістю негативних впливів на організм, від набору ваги до зниження імунної системи.

3. Распознайте, коли вам потрібен приплив енергії. Коли ви втомилися, ви шукаєте швидкий і легкий спосіб підняти рівень своєї енергії. Цукор забезпечує тимчасовий прилив сил, але він не триває довго. Частина побічного ефекту цукру в тому, що рівень енергії насправді після цього стане ще нижче, так як це не стійке підвищення енергії.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

4. Визначте гормональну тягу. У жінок тяга до солодкого може бути викликана передменструальним синдромом, у зв'язку з зменшенням вироблення ендорфіну в організмі. Споживання цукру підвищує концентрацію у мозку хімічних речовин, відповідальних за гарний настрій.

5. З'їжте нормальну їжу. Якщо вам хочеться чогось солодкого, може бути, ви просто голодні? З'їжте нормальну, здорову їжу, це зменшить тягу до солодкого, викликану зниженням рівня енергії. Коли ви вибираєте їжу для прийому їжі, віддайте перевагу здоровим продуктам, які забезпечать вас енергією.

Нагадаємо, що американські вчені провели дослідження з метою з'ясувати, чи дійсно чашка ранкової кави якось впливає на процес схуднення. Однак з'ясували, що кава є не найкращим напоєм для зниження ваги.

Як повідомляв Знай.uа вчені з Університету Колорадо провели масштабне вивчення питання про їжу-наркотик. Вони досліджували вплив 35 різних продуктів і страв. В результаті був складений список з 10 позицій, що викликають найбільш сильну залежність.

Також Знай.uа писав, що медики назвали кілька продуктів, які здатні зміцнювати імунітет. Це не означає, що вони здатні повністю забезпечити організм необхідними вітамінами, мінералами і антиоксидантами. Але регулярне додавання їх в свій раціон харчування зробить імунну систему сильніше і більш стійкою до інфекцій і сезонних вірусів.