Система фізичних вправ "пілатес", популярна вже не одне десятиліття. Її засновник і головний тренер — Йозеф Пілетес був пропагандистом здорового способу життя. Пройшовши через хворобливе дитинство, виснажливі заняття та власні відкриття, майстер вивів формулу "як бути здоровим". Повідомляє Clutch.

Ми розповімо про п'ять правил Йозефа Пілатеса.

1.Дитині, яка часто хворіє потрібно якомога більше займатися спортом

Це правило Пілатес довів на власному прикладі. З раннього дитинства він відрізнявся особливою хворобливістю: астма, рахіт і ревматизм. Але при цьому Йозеф почав займатися всіма можливими видами спорту: плавання, бокс, гімнастика, лижі, навіть дайвінг. Завдяки такій кількості активності хворобливий хлопчик перетворився у здорового спортсмена.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

2.Важливо знайти улюблений вид занять

Йозеф Пілатес не просто знайшов улюблений вид фізичного навантаження, він його винайшов. Всесвітньо відома система пілатеса заснована на правильному диханні і гімнастичних вправах, які формують м'язовий корсет навколо хребта і суглобів. Такий вид навантаження підходить всім людям без винятку. Якщо ти знаходишся в пошуку оптимальної активності — спробуй заняття пілатесом.

3.Ніхто не повинен піклуватися про ваші досягнення більше вас самих

Твердження відноситься до будь-якої сфери нашого життя, в тому числі і до здоров'я. Досягти гармонійного стану свого тіла дуже складно, але одночасно і дуже просто. Якщо ти ухватився за тонку ниточку пізнання свого організму, то вже не випускай її з рук. Вона обов'язково приведе до точки призначення, де є здоров'я, молодість і краса.

4.Здоров'я — це перша складова щастя

Поки людина пам'ятає про це і щодня робить кроки на шляху до свого здоров'я — половина успіху йому вже гарантована. Щоб стати щасливим, потрібно бути здоровим, а щоб мати здоров'я, треба весь час бути в русі.

5.Людина може бути молодою в будь-якому віці

Йозеф Пілатес ніколи не звертав уваги на вік. На його думку в 60 років можна виглядати на 30, головна умова підтримувати своє тіло в тонусі. При цьому молода людина, яка не займається фізичною активністю, у свої 25 років може виглядати на десять років старше. "Ми занадто рано йдемо на пенсію", — говорив Пілатес.

Неважливо, який вид фізичної активності ти вибираєш, головне, щоб рух приносив радість і був регулярним.

Нагадаємо, відомий професор з Індіанського університету Деббі Хербеник вважає, що йога крім хорошої гнучкості вносить ще і значну різноманітність в сексуальне життя.

Як повідомляв портал "Знай.иа", від цих видів спорту не худнуть.

Також "Знай.иа" писав, 5 вагомих причин займатися йогою.