5 швидких способів стати впевненим у собі

поділитись
Не варто себе недооцінювати

Оцініть себе. Якщо вам вічно не вистачає впевненості зробити що-то, тому що ви дуже добре пам'ятаєте свої помилки і недоліки, чому б вам не згадати свої позитивні якості? Дослідники показали, що самооцінка складається з двох чинників: позитивних спогадів про себе і те, як ви оцінюєте своє поточне поведінку.

 

 

Подумайте, чого ви досягли в житті? Чого змогли досягти? Швидше за все, ви абсолютно не звертаєте уваги на те, чого вже досягли. Витратьте час, згадайте свої досягнення і успіхи. Зрозумійте, що вам є, ніж годиться. Це допоможе вам підвищити свою самооцінку і позбутися страху перед суспільством. Дослідження показують, що досягнення і успіхи в минулому впливають на наші здібності та досягнення у майбутньому.

 

Зосередьтеся на позитивних думках і образах. Замість того щоб думати про щось погане, спробуйте подумати про щось обнадійливий і хороше. Пам'ятайте, що ви особливий, ви гідні любові і поваги.

 

 

Поставте собі кілька цілей і подумайте, чого ви очікуєте від них. Напишіть список цілей, яких ви хочете досягти, і подумайте, яким чином це можна зробити. Наприклад, ви хочете більше займатися волонтерською діяльністю, знайти нове хобі або більше часу проводити з друзями.

 

 

Поки ви цього не добилися, імітуйте це! Впевненість не прийде до вас відразу! Ви повинні розвинути в собі точне уявлення про себе і про те, чого ви хочете. Уявіть, що ви вже досягли своєї мети. І ведіть себе відповідно. Таким чином, ви зможете виробити хоча б видимість цієї впевненості в собі, звикнути до неї.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 міфах про пиво.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
топ-5, міф, правда
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
Скандальна співачка запросила своїх прихильників відвідати медичну клініку
0
0
06:51 21.06.2018
Кріштіану Роналду повернувся з автобусу заради звичайного фото з малим фанатом
0
0
06:31 21.06.2018
Астрологи розповіли, які знаки зодіаків не вміють дружити
0
0
05:50 21.06.2018
Кадри з найвідоміших фільмів поклали під нетипову музику
0
0
22:20 20.06.2018
Кіт Харінгтон розповів про серйозний намір позбутися схожості з образом Джона Сноу
0
0
21:20 20.06.2018