1. Визначте свій режим сну. Циркадными ритмами називають добові (24-годинні) ритми, які впливають на фізичне і психічне поведінку. Крім того, що вони контролюють ваш природний режим сну, вони також впливають на виробництво організмом гормонів, температуру тіла і відчуття голоду.

2. Ведіть щоденник сну. Перш ніж відмовитися від будильника, ви повинні зрозуміти свій поточний режим сну. Хоча б протягом одного тижня відзначайте, у який час ви лягаєте спати і в який час прокидаєтеся. Дослідження показали, що протягом тижня люди з кожним днем лягають спати пізніше, і багато хто в підсумку мають хронічне недосипання.

3. Проводите якийсь час на вулиці. Циркадні ритми частково пов'язані сонячним світлом і темрявою. Якщо ви повинні йти на роботу рано вранці, ще до світанку, і протягом усього дня ви не бачите сонця, то ваш природний режим сну може порушитися.

Популярні новини зараз

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

4. Практикуйтеся вставати без будильника по вихідним і святковим дням. Якщо у вас є строгий графік роботи, то, швидше за все, ви не хочете ризикувати і лягати спати без будильника. Особливо високий ризик того, що ви проспите, якщо ви не спите вночі рекомендовані 7-10 годин.

5. Змініть мелодію будильника на тиху і спокійну. Ймовірно, зараз у вас на будильнику встановлена дуже гучна мелодія, яка точно не дозволяє проспати. Спробуйте замість неї поставити будильник, який буде звучати більш природно, наприклад, спів птахів або шум дощу.

Раніше портал "Знай.иа" розповів про 10 додатках, які позбавлять вас від реклами.