Навіть досвідчені, городники щодня викидають на смітник дорогоцінне добриво і навіть не здогадуються про це. Йдеться про лушпиння з лука.

Її можна використовувати в садівництві та городництві, щоб збільшити кількість поживних речовин у ґрунті.

Робота на городі. Фото: Youtube
Робота на городі. Фото: Youtube

Таке систематичне підживлення позбавить необхідності внесення мінерального добрива на ділянку. Крім того, лушпиння значно підвищить врожайність і навіть позбавить шкідників на вашій ділянці.

З залишків цибулиння для добрива ділянки можна самостійно зробити добрива. Для цього буквально жменю лушпиння слід залити 2 літрами окропу і протомити на невеликому вогні протягом півгодини. Готовий настій не використовувати в концентрованому вигляді може навіть нашкодити. Добриво слід розводити з водою з розрахунку 1 до 5. Таке добриво буде надзвичайно корисним, безпечним і абсолютно природним.

Популярні новини зараз
В Україні змінюють правила виходу на пенсію: мати 15 років стажу зовсім не обов'язково Українців хочуть змусити платити "податок на генератор": коли можуть стягувати Україною пройдуть позапланові перевірки ЖКП: кому слід готуватися Обводять навколо пальця: клієнти запідозрили "Приват" у махінаціях з комунальними платежами
Показати ще

Цибулева лушпиння може бути використана як органічне добриво. Для цього його слід розкидати на грядки восени і закласти в ґрунт, щоб максимально підготуватися до весняного сезону посіву.

Город восени, скріншот: YouTube
Город восени, скріншот: YouTube

До складу лушпиння входять вітаміни групи В, які роблять його дуже корисним для всіх рослин. Мінеральні елементи роблять це добриво екологічно чистим та здоровим, яке може повністю замінити хімічні добрива. Завдяки регулярному внесенню цибулини на ділянку можна значно підвищити врожайність на своєму городі або саду.

Нагадаємо, що цей лайфхак допоможе вам виростити розкішні петунії: будуть цвісти весь сезон.

Раніше ми повідомляли, що навіть вибагливі фіалки виживуть: як правильно доглядати ці квіти, все про полив і добрива.