Психологиня Василина Денисова звертає увагу на важливість розуміння того, що відволікання від навчання є абсолютно нормальною частиною процесу навчання, особливо для дітей.

Вона підкреслює, що навіть дорослі не завжди можуть зберігати концентрацію на роботі протягом тривалого часу, тому це явище природне для людей будь-якого віку. Про це написала психологиня в Instagram.

Школярі на уроці
Школярі на уроці

Особливо важливо враховувати це для маленьких школярів, які лише починають навчання. Для першокласників нове середовище, домашні завдання, взаємодія з однокласниками та вчителями можуть бути стресовими. Тому не лякайтесь, якщо дитина відволікається або не може зосередитися — це частина адаптації.

Щоб допомогти дитині не відволікатися, психологиня рекомендує створити візуальний розклад для школяра. Це може бути простий графік, на якому дитина зможе бачити, які завдання їй потрібно виконати і в якому порядку. Такий розклад допоможе зменшити рівень стресу у дитини, адже вона знатиме, що їй потрібно робити і скільки часу для цього є.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Показати ще

мама з дитиною
мама з дитиною

Важливо підтримувати дитину та заохочувати її досягнення словами на кшталт: "Ти молодець!" або маленькими нагородами. Це допоможе розвивати мотивацію, правильні звички та ставлення до навчання.

Отже, ключовими моментами для батьків є розуміння того, що відволікання — це нормально, створення підтримуючого середовища і надання дитині чіткої структури у вигляді візуального розкладу, що допоможе зберігати концентрацію.

Також наш портал інформував, діткам з обмеженими можливостями дадуть шанс спілкуватися поглядом

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що дитсадок сам приїде до вас: в Україні запроваджують новий формат дошкільної освіти

Вам буде цікаво дізнатися що робити, коли батьки втрачають контроль над своїми емоціями: поради психолога