Аби витрачати якнайменше часу на прасування, досвідчені господині використовують звичайну фольгу.

І правда, в умовах планових та аварійних відключень електроенергії, багатьом українцям хочеться знати, чи можна упорядкувати речі після прання максимально швидко.

Виявляється, щоб зменшити час прасування, слід використовувати звичайну фольгу, яку більшість жінок купує для використання на кухні. Однак, TikTok-блогер із США Керолайн Соломон поділилася цікавим лайфхаком, як за допомогою фольги прасувати речі вдвічі швидше.

Фольга для прасування, скрін з YouTube
Фольга для прасування, скрін з YouTube

Виявляється, якщо в дошку для прасування додати шар алюмінієвої фольги, то тепловіддача збільшиться вдвічі, і гладити речі можна буде з одного боку.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 16 січня: зірковий прогноз на четвер – як впоратися з "мотлохом" у голові Гороскоп на 15 січня: якими випробуваннями напружать зірки всіх знаків зодіаку Польща депортує тисячі українців: біженцям встановили нові вимоги для проживання Пенсіонерам підвищать пенсії навесні: у кого поважчають гаманці
Показати ще

Отож, щоб швидко погладити річ з двох сторін, зніміть чохол вашої дошки для прасування і застеліть його алюмінієвою фольгою. Надягніть на фольгу тканинний чохол і приступайте до прасування звичним способом. Ви здивуєтеся, як швидко зникнуть складки на м'ятому одязі.

Фольга допомагає в прасуванні, скрін з YouTube
Фольга допомагає в прасуванні, скрін з YouTube

До речі, дуже важливо правильно розташувати фольгу на дошці для прасування, так як вона має дві різні поверхні: матову і блискучу алюмінієву. Так, матова сторона повинна бути звернена до дошки для прасування, а блискуча алюмінієва поверхня "дивитися" вгору.

Фольга допомагає відбивати тепло від праски назад на тканину. Це підвищує ефективність прасування, оскільки тканини обробляються теплом з обох сторін. В результаті речі проглажуються швидше, а тканина менше схильна до пошкоджень.

Нагадаємо, що потрібно знати про чистку м'яких іграшок та як правильно це робити.

Раніше ми повідомляли, як почистити труби в раковині самотужки, та чому не можна лити в них окріп.

Крім того, Знай.ua розповідав, як вибрати ідеальні дрова для зими: дуб, береза ​​або вільха – що дасть більше тепла.