Якут, який здобув популярність завдяки своїми виробами з гною, нещодавно змайстрував з "природного матеріалу" космічну ракету.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЖитель села Нерюктяйинск Олекминского району Якутії заявляє, що ця скульптура символізує прагнення Росії в космос. За словами «творця» це «композиції», робота над ракетою зайняла близько тижня.
Наголошується, що це не перший в Якутії подібний досвід створення скульптур з гною. Так, майстер з якутського села Уолба Михайло Боппосов щорічно робить величезні скульптури з гною, присвячені символу нового року.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна зможе створити ракету-носій з механізмом багаторазового використання через 3-5 років, і такі напрацювання у нас вже є. Про це заявив голова Державного космічного агентства Павло Дегтяренко.
"Ілон Маск поставив три ступені в свою ракету для більшої вантажопідйомності. Такі проекти у нас теж є. В Україні виготовлялися бічні прискорювачі ракети "Енергія-Буран". Це і були перші ступеня ракети-носія "Зеніт". Коли ви побачите її фотографію, там на кожному з блоків будуть два великих "валізи" – це парашутна система збереженого приземлення. Ми закладали відразу можливість багаторазового використання цих бічних прискорювачів. На перших пусках це були лише оболонки систем. Але якщо б цей проект продовжився, багаторазове використання було б реалізовано. Зараз готового технічного рішення у нас немає, але створити його можна через 3-5 років ", – запевнив Дегтяренко.
Як повідомляв портал "Знай.uа" технології стрімко розвиваються. У 2018-му неможливо уявити своє життя без гаджетів, хоча всього 10 років тому, в 2008-му, майже ні в кого не було смартфона з доступом в інтернет.