В цьому році нам всім судилося загинути (як і у всіх попередніх), так що не будуйте далекосяжних планів. Адже вже через два дні нас чекає кінець світу, цієї неділі. Хоча логічніше було б перенести його на понеділок.

Але в цей раз, як зазначає Viral Thread, кінець світу пророкує не якийсь там "екстрасенс" з телевізора, а сама Біблія!

Хоча Святе Письмо ретельно вивчається вже сотні років, чомусь тільки тепер знайшовся один розумник, який виявив там нову дату апокаліпсису - 24 червень 2018 року. Так що літо буде коротким, сорян!

Перш ніж ми розповімо вам всі подробиці, і ви кинетеся скасовувати свої плани на літо, згортати мангали, і залазити в бункера, давайте повернемося назад і згадаємо кілька обіцяних кінців світу, які так і не відбулися.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

Пам'ятайте міленіум? Новорічні вечірки в 1999 році були абсолютно божевільними, тому що все підряд - від знаменитого ясновидця Едгара Кейсі до багатьох проповідників і релігійних діячів - передбачали кінець світу в 2000-му.

Не будемо також забувати про "проблеми-2000": комп'ютерний вірус, який повинен був знищити всю електроніку на планеті рівно опівночі, одним махом зруйнувавши всі завоювання цивілізації.

А календар стародавніх майя пам'ятаєте? У 2012-му все раптом виявили, що це останній рік календаря майя, і тут же вирішили, що наші дні полічені. Буквально.

А в минулому році письменник-конспіролог Девід Мід передбачив, що в небі несподівано з'явиться таємнича планета Нібіру і знищить Землю.

Думаєте, це все маячня? А ось багато шанувальників Біблії останнім часом все частіше помічають ознаки наближення апокаліпсиса.

Вони навіть знайшли цілих 7 цитат, що описують, на їхню думку, сучасний світ - епоху "останніх днів":

1. "Перш за все знайте, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями". (Друге послання Петра 3: 3).

2. "Знай же, що в останні дні настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам непокірні, невдячні, непобожні, що не примирливо, наклепники, нестримані, жорстокі, ненависники добра, зрадники , нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж боголюбиві ". (Друге послання до Тимофія 3: 1-4).

3. "А ти, Данило, заховай ці слова, і запечатай цю книгу аж до часу кінця Багато-хто дослідять її, і так розмножиться знання". (Данило 12: 4).

4. "Бо не хочу я, браття, щоб не відали про таємниці між, - щоб ви не мріяли про себе, - що жорстокість сталась Ізраїлеві почасти, до часу, поки не ввійде повне число язичників". (Послання до Римлян 11:25).

5. "Бо Господь з вогнем і мечем Своїм буде судитись з кожним тілом, і багато побитих від Господа. Ті, хто освячується й очищає себе у поганських садках, один за одним, їдять м'ясо свиняче й гидоти та мишу, вони - разом загинуть, говорить Господь ". (Ісая 66: 16,17)

6. "І сказав Господь: ось, один народ, і мова одна для всіх, і ось що почали вони робити, і не відстануть вони від того, що задумали робити; зійдемо ж і змішаємо там їхні мови, щоб не розуміли вони мови іншого ". (Книга Буття 11: 6,7)

7. "Але коли ви будете шукати звідти Господа, Бога твого, то знайдете, якщо будете шукати Його всім серцем твоїм і всією душею твоєю. Коли будеш у біді своїй, і коли все це спіткає тебе в кінці днів, то вернешся ти до Господа, Богу твоєму, і послухаєш Його ". (Книга Второзаконня 4: 29,30)

Домашнє завдання: спробуйте пов'язати ці 7 розрізнених цитат воєдино, щоб вийшло стрункий доказ того, що кінець світу близько.

А ми тим часом повернемося до наших баранів. Здавалося б, НАСА повинна б знати про загрозу планети Нібіру, ​​так? Не повірите, але один з провідних вчених з НАСА заявив, що ніякої Нібіру немає і бути не може, інакше її гравітаційна сила вже давно залишила б нас без Місяця.

Проте кінець світу за допомогою Нібіру було призначено на минулий вересень, потім перенесений на жовтень, а коли він так і не трапився в листопаді, ця теорія тихенько здохла (а наша цивілізація - ні!).

Тепер з'явилася нова біблійна версія, що обіцяє Армагеддон уже цього літа. Конспіролог Матьє Жан-Марк Жозеф Родриг поворожив над пасажем з Одкровення Іоанна Богослова і виловив звідти дату 24 червня 2018 року.

На думку Родріго, зашифрована ця дата в наступній фразі: "І їй дано владу діяти сорок два місяці".

Нібито треба скласти вказане число з показниками врожайності і продуктовими цінами, виходить дата наша останнього дня на Землі.

"І чув я голос посеред чотирьох тварин. Тут мудрість, - сказав Родриг в інтерв'ю Daily Star. - Хто має розум, нехай порахує число звірине, бо воно число людське; число його - шістсот шістдесят шість".

Не дуже зрозуміло, як у Родріга вийшла точна дата і чому він розмовляє біблійними цитатами. Якось непереконливо виходить, правда? Зрештою, кінець світу ще жодного разу не наступав, так що ймовірність зустріти 25 червня представляється досить високою.

Як повідомляв портал "Знай.uа", кінець світу, який грецький фізик Георгіос Гьялвас передбачив на літо 2018 року, терміново скасували. Фізик заявляв, що у всього людства справді була можливість зникнути цього літа.