Сценарій знищення усього живого у Всесвіті вже написаний і людство не омине страшний кінець. Про це розповіли вчені, додавши, що зникнуть навіть чорні діри, поглинувши все навколо.

Все почнеться з планети Земля, коли через 1 мільярд років активність Сонця виросте і на планеті буде температура не нижче 50 градусів за Цельсієм, що призведе до випаровування всієї води на поверхні Землі, що призведе до загибелі всього живого. Після цього Чумацький шлях зіткнеться з туманністю Андромеди, що призведе до знищення Чумацького шляху, але, якщо Сонце зможе "вижити", то стане в рази більше, ніж зараз.

Далі сценарій вчених, який більше схожий на вступ до пост апокаліптичного фільму, вражає ще більше. Сонце, ставши зіркою-гігантом, приверне до себе навколишні планети, але після втратить свою вагу і розмір. Через 12 мільярдів років Сонце стане напівмертвим карликом.

Популярні новини зараз

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Через 1 трильйон років перестануть виникати нові зірки, а незабаром і зникати всі галактики. Кінець всесвіту, на думку астрофізиків, прийде тоді, коли чорні діри поглинуть все на своєму шляху, галактики, планети і зірки, які залишилися "живі", всю матерію. Через це у Всесвіті наступить непроглядна темрява, і саме це стане її останнім подихом.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що скільки існує вчених, стільки, напевно, і дат, коли світу повинен настати кінець. Так, згідно з новим пророцтвом, Його Величність Апокаліпсис повинен настати зовсім скоро: якщо вірити вченим, то нам з вами залишилося жити всього декілька місяців, тому що кінець світу "призначили" на літо 2018 року.

За інформацією ЗМІ, відповідні прогнози зробив грецький фізик-ядерник Георгіос Гьялвас, анонсувавши за шість місяців до закінчення поточного року наступ "нового світового порядку" і прихід інопланетян.

Застереження вченого і винахідника з'явилося ще в 80-х роках минулого століття. Перед смертю він розповів журналістам, що в 2018 році на планеті настане "нова ера", запланована "позаземним центром прийняття рішень".

Він додав також, вже в ті роки треба було готуватися до наступу нового світового порядку. Повідомляється, що приблизно такі ж дати апокаліпсису називали й інші провісники. Згідно з прогнозами, світові держави почнуть війну, планету чекає нашестя інопланетян і природні катаклізми.

Нагадуємо також про те, що загадкова планета Нібіру, або Планета Х, знищить нас. Про дев'яту планету Сонячної системи ведуться суперечки вже дуже давно і, схоже, вчені, таки мають відповідь, чи дійсно поруч з Землею існує ця небезпека.