Свою теорію вчений виклав у журналі Forbes.

За розрахунками Сигеля, небо буде сильно відрізнятися від нинішнього. Так, буде більше червоних гігантів, а галактика Чумацький шлях придбає форму еліптичного гало замість диска. Крім того, в космосі буде менше пилу і газу і менше областей із зірковими формуваннями.

Основною причиною такого результату астрофізик називає злиття Чумацького Шляху з галактикою Андромеда, яке відбудеться приблизно через чотири-сім мільярдів років, а також з іншими найближчими галактиками.

При цьому, якщо в новій галактиці з'являться нові розумні істоти, вони не зможуть побачити нічого за межами зоряного скупчення навіть за допомогою телескопів, оскільки галактики з інших систем будуть все далі віддалятися від нашої.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Прискорене розширення Всесвіту, за словами вченого, призведе до того, що новим землянам здасться, що вони самотні у Всесвіті.

Сигель також висуває гіпотезу, що розумні мешканці нашої галактики будуть задаватися вже іншими питаннями щодо космосу. У них не буде доказів того, що Всесвіт розширюється, оскільки віддалені галактики виявляться невидимими, а також не буде і уявлення про Великий вибух.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що за словами вчених, Нібіру до невпізнання змінює Сонячну систему.

Астрономи регулярно спостерігають за активністю світила з початку XX століття. За століття інтенсивність магнітного поля збільшилася на 230%. Фізики переконані, поблизу від Сонця знаходиться планета Нібіру, ​​про яку розказано багато, але існують прихильники і противники цієї теорії.

За словами вчених, близько 4 млрд років тому великий космічний об'єкт вже нашкодив Сонячній системі. Він знищив ряд планет і справив колосальні зміни, які стали для багатьох згубними. У наш час відбувається подібне.

Нібіру змінює клімат на Землі до критичного рівня, провокує появу потужних магнітних бур, призводить до виникнення крижаних шапок на Меркурії. Під впливом цієї планети на Юпітері збільшується число плазмових хмар, на Сатурні зменшується швидкість екваторіальних потоків, на Нептуні насиченість атмосфери стала на 40% вище, ніж раніше. Марс увійшов в період глобального потепління з вини Нібіру. Через Планети X Місяць нарощує атмосферу, а жителі Землі страждають від перепадів температури повітря.