Біологи оскаржують нещодавно з'явилася теорію про те, що молюски могли потрапити на планету Земля кілька мільйонів років тому. Фахівці відзначають, що це навіть звучить безглуздо. Але при цьому на даний момент є деякі питання, залишаються без відповіді.

Деякі дослідники звертають увагу на те, що сучасна наука не має достатніх відомостей про те, що восьминоги еволюціонували саме на планеті Земля. Саме з цих спостережень і зароилась теорія про їх інопланетне походження.

Прихильники цієї теорії стверджують, що восьминоги в яйцях з'явилися на планеті вже в такому вигляді, як їх знає сучасна наука. Докази позаземного походження цих істот публікують навіть відомі та авторитетні наукові видання. Сумніви породжуються із-за того, що біологам досі не вдалося зібрати достатньо відомостей про земної еволюції восьминогів.

Популярні новини зараз

Жанну Фріске добила не тяжка хвороба, спливли нові подробиці про смерть зірки "Блестящих"

Українську пенсію запропонували підняти в 20 разів і прирівняти до зарплати, вище за польську

Захист природи або гаманця? Українці з секонд-хендами б'ють рекорди і стали наймоднішими в Європі

У Зеленського замовили 2 електрокари на мільйони перед опалювальним сезоном: "Хто буде возити свою ж*опу на такій красуні?"

Показати ще

З причини недостатніх доказів, частина дослідників переконані в тому, що кілька мільйонів років тому яйця головоногих молюсків прибули на планету в крижаному космічному тілі, яке потім розтанула у водах світового океану.

Вчені вказують на те, що восьминоги по розумності перевершують багатьох інших морських мешканців. Вони мають великий обсяг мозку і піддаються тренуванню. До того ж ці тварини мають три серця.

Поки що прихильників теорії не так багато і велика частина наукового співтовариства все ж досі заперечує космологічну теорію походження на землі головоногих молюсків. Молекулярний генетик Кері Меллінг переконана, що якби яйця цих тварин потрапили на Землю з іншої планети, то дуже мала ймовірність того, що умови життя на нашій планеті і рідний цієї істоти схожі.

Найбільш вірогідною для багатьох вчених є теорія походження восьминогів в Кемберийском вибуху. Саме в той період 541-585млн років тому утворилася величезна різноманітність видів природним шляхом.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" американський фізик Мітіо Каку висунув припущення, що якщо інопланетні жителі й існують, то вони схожі на восьминогів. На думку вченого, це найвірогідніша форма життя на інших планетах.

Інші вчені схиляються до думки, що позаземна життя може існувати на Марсі. Це могьоть бути примітивні одноклітинні організми за типом грибків і бактерій. Також життя можлива в океанах, які покриті льодом і були виявлені на багатьох супутників планет