Стане млявою пустелею: вчені розповіли, що знищить Землю

поділитись
Це неминуче

Вчених не перестає хвилювати питання: як і коли загине людство. Як передає life.ru, астрофізик Етан Зигель припустив, що приблизно через 4-7 млрд років «домашня» для землян галактика Чумацький Шлях зіллється воєдино з іншим гігантом — галактика Андромеда, після чого все живе в мільйонах світів (якщо вони існують) чекає загибель.

За його словами, в новій галактиці після зіткнення і величезного вибуху, схожого на той, що дав початок Всесвіту, з'являться нові розумні форми життя, нові мешканці галактик не виявлять жодного сліду або докази існування колишніх «галактичних сусідів». У свою чергу, за даними польських астрономів, апокаліпсис може наступити раніше, ніж через п'ять мільярдів років. За їх даними Сонце, навколо якого обертаються планети Сонячної системи, проіснує лише вісім мільярдів років з моменту свого утворення.

Втім інші вчені вважають, що людський рід цього не застане. Через один мільярд років Сонце перестане входити в Сонячну систему. З-за цього на Землі зникнуть океани, а Земля стане млявою пустелею.

"Знай.uа" нагадує, що більшість вчених не перестає хвилювати найголовніше питання: як і коли загине людство.

Відомий астрофізик Етан Зигель припустив, що приблизно через 4-7 млрд років "домашня" для землян галактика Чумацький Шлях зіллється воєдино з іншим гігантом — галактика Андромеда, після чого все живе в мільйонах світів (якщо вони існують) чекає смерть з-за зіткнення. За його словами, в новій галактиці після зіткнення і величезного вибуху, схожого на той, що дав початок Всесвіту, з'являться нові розумні форми життя, нові мешканці галактик не виявлять жодного сліду або докази існування колишніх "галактичних сусідів".

З давніх часів людей цікавило найближче до Землі космічне тіло – Місяць. Спостереження за природним супутником планети ведуться не одне тисячоліття. Втім, незважаючи на науковий і технічний прогрес, цей об'єкт приховує ще чимало таємниць, деякі з яких вчені досі не можуть розкрити.

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
кінець, світу, земля, планета
Суспільство
25.06.2018
Політик знову сяде в президентське крісло на наступні п'ять років
0
0
11:23 25.06.2018
Президент країни Мухаммаду Бухарі закликав місцевих жителів дотримуватися спокою
0
0
10:53 25.06.2018
Капітану Віктору Новицькому загрожує до 5 років позбавлення волі
0
0
10:31 25.06.2018
Про знахідку повідомили журналісти, які поїхали подивитися, що трапилося з похованнями 2014 року
0
0
10:19 25.06.2018
На Міжнародній космічній станції космонавт в ілюмінаторі побачив "телевізор"
0
0
09:42 25.06.2018