Вчених не перестає хвилювати питання: як і коли загине людство. Як передає life.ru, астрофізик Етан Зигель припустив, що приблизно через 4-7 млрд років «домашня» для землян галактика Чумацький Шлях зіллється воєдино з іншим гігантом — галактика Андромеда, після чого все живе в мільйонах світів (якщо вони існують) чекає загибель.

За його словами, в новій галактиці після зіткнення і величезного вибуху, схожого на той, що дав початок Всесвіту, з'являться нові розумні форми життя, нові мешканці галактик не виявлять жодного сліду або докази існування колишніх «галактичних сусідів». У свою чергу, за даними польських астрономів, апокаліпсис може наступити раніше, ніж через п'ять мільярдів років. За їх даними Сонце, навколо якого обертаються планети Сонячної системи, проіснує лише вісім мільярдів років з моменту свого утворення.

Втім інші вчені вважають, що людський рід цього не застане. Через один мільярд років Сонце перестане входити в Сонячну систему. З-за цього на Землі зникнуть океани, а Земля стане млявою пустелею.

"Знай.uа" нагадує, що більшість вчених не перестає хвилювати найголовніше питання: як і коли загине людство.

Популярні новини зараз
Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Відомий астрофізик Етан Зигель припустив, що приблизно через 4-7 млрд років "домашня" для землян галактика Чумацький Шлях зіллється воєдино з іншим гігантом — галактика Андромеда, після чого все живе в мільйонах світів (якщо вони існують) чекає смерть з-за зіткнення. За його словами, в новій галактиці після зіткнення і величезного вибуху, схожого на той, що дав початок Всесвіту, з'являться нові розумні форми життя, нові мешканці галактик не виявлять жодного сліду або докази існування колишніх "галактичних сусідів".

З давніх часів людей цікавило найближче до Землі космічне тіло – Місяць. Спостереження за природним супутником планети ведуться не одне тисячоліття. Втім, незважаючи на науковий і технічний прогрес, цей об'єкт приховує ще чимало таємниць, деякі з яких вчені досі не можуть розкрити.