Дослідники з NASA вважають, що інтимні відносини в умовах космічного простору неможливі по декільком факторам. Один з головних– відсутність гравітації.

Фахівці з NASA відповіли на незвичайне питання, пов'язаний з тим, безпечно заняття сексом в космосі. Як з'ясувалося, тим, хто збирається віддатися пристрасті в умовах космічного простору, загрожує морська хвороба, так як в космосі не існує природної гравітації, як на Землі.

На думку письменниці Ванни Бонты, в космосі неможливий не тільки повноцінний секс, але і навіть звичайний поцілунок. Проблеми повинні початися там, де гравітаційне поле планети перестає діяти на людину і не захищає його від випромінювання космічної радіації. Цей фактор створює додаткові труднощі під час підготовки майбутньої місії астронавтів на Марс. Як вважають вчені, є потенційна небезпека того, що людина не зможе ні зачинати, ні тим більше виносити дитину в космосі, але зараз ця теорія вимагає додаткового підтвердження.

Нагадаємо, американське космічне агентство NASA вирішило відправити людей у космічний тур, і показати, що б ви побачили, опинившись на відстані більше тисячі світлових років від блакитної планети.

Переглядаючи відео, яке опублікували на офіційному YouTube-каналі, ми можемо відчути себе учасником космічної експедиції і витати десь далеко між зірками і серед сяючих вогнів.

Популярні новини зараз
Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

Це візуалізація польоту через туманність Оріона, виконана за допомогою даних з космічних телескопів "Хаббл" і "Спітцер", – пояснили фахівці космічної адміністрації. – Контраст між видимим і інфрачервоними видами туманності досліджується з використанням двох просторово-узгоджених тривимірних моделей.

Туманність Оріона – найяскравіша серед інших, її видно навіть неозброєним оком на нічному небі. Вона розташована в Чумацькому шляху на відстані понад 1300 світлових років від Землі. Її поверхня більш ніж в чотири рази перевищує площу Місяця.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вченими було зареєстровано загадкове оповіщення, яке дійшло до Землі із сузір'я Діви. Дивна подія сколихнула громадськості і спантеличило співробітників університету Пуерто-Ріко.

Астрологи зафіксували дивний сигнал з космосу. Як вдалося визначити вченим, його джерело перебувало у сузір'ї Діви за світилом GJ 447. Завдяки потужній техніці співробітники університету навіть змогли визначити точне розташування джерела сигналів.