Фахівці з Німеччини зв'язали причину потягу до протилежної статі з наявністю гормону кісспептіна. У самок мишей він стимулюється завдяки феромонам самців.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Група біологів з Німеччини провела ряд досліджень над мозком мишей, під час яких особлива увага була приділена мигдалеподібного тіла. Роботу даної ділянки мозку вчені раніше пов'язували з сексуальною поведінкою і емоціями, пов'язаними з ним.

Вченим вдалося встановити, що в миндалевидном тілі є нейрони, чутливі до гормону кіссепептіну, який змушує самок гризунів проявляти більше уваги до самців. Крім того, даний гормон може знижувати відчуття тривоги у мишей і контролює їх репродуктивну функцію.

Як виявилося, вироблення гормону безпосередньо пов'язана з феромонами, які виділяють самці мишей. Біологи вважають це відкриття важливим кроком у створенні ліків для жінок, які відчувають сексуальні патології, пов'язані з порушенням сексуального потягу.

Варто відзначити, що еротичні фантазії у жінок можуть бути дуже багатогранними, або навіть несподіваними, проте, варто розуміти, що найчастіше вони виникають не просто так і можуть багато розповісти про людину. Психолог Валерія Ціхонь розповіла, про що говорять жіночі фантазії еротичного характеру.

Секс з двома чоловіками - ознака нарцисизму

Популярні новини зараз

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Магнітні бурі в кінці вересня: як уникнути погіршення самопочуття

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Займатися сексом з декількома чоловіками одночасно мріють жінки нарцисичного типу, впевнені у своїй сексуальності і привабливості, схильні до демонстрації свого тіла.

Мазохізм - сигнал про те, що жінка хоче бути пасивною в сексі

В основі мазохістських фантазій, наприклад, повне підпорядкування партнеру або мрії про зґвалтування, може таїтися просте бажання бути пасивною в сексі, повністю покладаючись на партнера. Фантазії тематики зґвалтування висловлюють потребу жінки відчути більшою мірою, ніж це є насправді, мужність свого партнера, його силу, владність, активність.

Одностатевий секс - ознака нестачі попередніх ласк

Фантазія про одностатевий сексі виникає у тих жінок, які не отримують достатньо попередніх ласк. Партнери таких жінок відразу переходять до статевого акту. Роль іншої жінки в таких фантазіях як раз і полягає в тому, щоб зануритися разом в насолоду від поцілунків, дотиків, часто переходячи навіть в ближчі стосунки.

Інтим в публічному місці

Секс в громадському місці, мастурбація, оголення на людях - ці фантазії свідчать про прагнення і потреби жінки в публічній демонстрації своєї особистості, бажанні бути в центрі уваги, виділятися.

Статевий акт з незнайомцем

Фантазії на тему сексу з незнайомцем - це не тільки прояв щирої потреби в романтиці. Це також певна втеча від відповідальності - адже мова йде про красиву романтичну історію без продовження, зобов'язань і побутових дрібниць.

Рольові ігри

Рольовий компонент еротичних фантазій також має свій підтекст. Так, наприклад, роль стриптизерки - це вдале поєднання сексуальної влади і безсилля. Адже саме стриптизерка, танцюючи, змушує звуджуватися десятки чоловіків одночасно, проте вона служниця, оскільки її завдання полягає в тому, щоб розважати і виконувати свою роботу.

Львівський інтим-клуб, який накрили правоохоронці, знову працює

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відомий політик відкрито заявив про свої інтимні вподобання.