Глава Міністерства цифрових відносин Франції Мунір Маджубі відверто зізнався в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації під час святкування Міжнародного дня боротьби з гомофобією, пише The Local.

"Гомофобія – це зло, яке роз'їдає суспільство, вона проникає у школи, забруднює сім'ї. Ще гірше – вона переслідує уми геїв і змушує нас іноді пристосовуватися і брехати, щоб уникнути ненависті і просто жити", - сказав міністр.

У 2015 році Мунір Маджубі вступив у шлюб зі своїм партнером в рамках цивільного партнерства, а тепер він підкреслює, що неймовірно важливо говорити про наслідки гомофобії, особливо серед молоді. Варто нагадати, що в 2013 році Франція легалізувала одностатеві шлюби. За п'ять років свої стосунки узаконили 40 тисяч пар геїв.

Популярні новини зараз

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще

Тим не менше, згідно з даними французької благодійної організації SOS Homophobie, забобони проти спільноти ЛГБТ все ще живі у Франції. Нещодавно благодійна організація опублікувала свій щорічний звіт про те, що кількість фізичних атак з-за гомофобії підскочила на 15% з 2016 по 2017 рік. Жертвами найчастіше є чоловіки і молоді хлопці.

Для довідки відзначимо, що гомофобія – ірраціональний страх перед гомосексуальними думками, почуттями, поведінкою і людьми. Термін "гомофобія" вживається в європейських документах, де дане явище в деяких випадках розглядається в одному ряду з расизмом, ксенофобією, антисемітизмом і сексизмом. Також варто зауважити, що термін "гомофобія" місцями критикується з причини того, що дане поняття не є фобією з медичної точки зору.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українська співачка Ірина Білик представила відео на підтримку ЛГБТ-спільноти в посольстві Німеччини. Співачка Ірина Білик перефарбувалася в рудий колір і підтримала українських геїв. Народна артистка кардинально змінила імідж і презентувала нову пісню під назвою "Не ховай очей" і кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти.