У Мережі з'явилося відео, яке не на жарт стурбувало не тільки знімали його, але і користувачів. Пливуть на поверхні океану були помічені слони і верблюди.

Достеменно не відомо, де і коли були зняті ці кадри, тим не менш, багато користувачів Інтернету вловили в цій дії біблійні мотиви. Вони порівняли пливуть сухопутних тварин з пророцтвом Апокаліпсису і згадали про Ноїв ковчег.

При цьому самі тварини трималися з неймовірним спокоєм і ніби знали, куди їм потрібно тримати шлях. Вони не виявляли ніякого обурення і просто пливли. Але все ж ця нестандартна ситуація привела в здивування багатьох користувачів.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" домашні коні відомі як високо соціальні тварини, чудово адаптовані до життя поряд з людиною. Вони здатні зчитувати наші емоції за виразом обличчя і самі активно користуються мімікою.

У новій роботі професор Сассекського університету Карен Маккомб (Karen McComb) та її команді вдалося продемонструвати, що коні чудово пам'ятають вираз обличчя і наступного разу зустрічають людини тим радісніше, ніж позитивніше було розставання.

У статті, опублікованій в журналі Current Biology, науковці розповідають про експерименти з 11 кіньми, яким показували великі фотографії людського обличчя зі злим виразом, і ще десятьма кіньми, яким показували «усміхнений» портрет.