Зіткнення Землі з загадковою планетою Нібіру пророкували вже кілька разів. На щастя, жодне пророцтво не було правдивим. На цей раз деякі користувачі Мережі впевнені, що загроза реальна, і через кілька днів від Землі не залишиться і сліду.

Нову заяву про швидкий кінець світу зробив користувач під ніком "Мандрівник у часі", який доповнив своє страшне пророцтво апокалипчним відеороликом. Це передбачуваний сценарій розвитку в найближчі дні, коли Земля все ж зіткнеться з загадковою Нібіру і людство буде стерто як вид з обличчя Всесвіту.

Науковці, у свою чергу, продовжують наполягати, що в найближчі сто років Землі не загрожує зіткнення з іншою планетою. Вони вже не раз наголошували, що біля кордонів Землі не спостерігається жодних об'єктів, які здатні по траєкторії свого руху врізатися в Землю.

Однак уфологи і прихильники ідеї апокаліпсису продовжують запевняти, що якась таємнича Нібіру вже зовсім поруч і готова стати кінцем світу, який ми знаємо. Фатальне для людства зіткнення спрогнозовано вже на понеділок, 23 квітня.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Прихильник теорії наближення апокаліпсису навіть розробив відеосимуляцію, як воно станеться. Користувач під ніком "Мандрівник у часі" наочно зобразив кінець людства і опублікував ролик на YouTube.

На відео загадкова Нібіру, курсом на блакитну планету, врізається в Землю і перетворює її в океан вогняного дощу. Користувачі, яких вже не раз лякали прийдешнім кінцем світу і вчені не повірили чергового пророцтва й визнали відео просто дурним жартом.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"Землю знищить дещо страшніше астероїда.