Вже давно експерти зайнялися питанням, пов'язаним із пошуком таємничої планети Нібіру, яка несе в собі потенційну загрозу для усього живого на Землі. Однак доказів її існування, крім нескінченних теорій конспірологів, вченими надано не було. Нещодавно з'ясувалося, що експерти змогли встановити деякі нові відомості, які відкривають місцерозташування Нібіру в космічному просторі.

Вже неодноразово конспірологи попереджали жителів Землі про те, що настане справжній кінець світу, який буде спровокований зіткненням нашої планети Нібіру. На щастя, жоден з прогнозів поки що не збулося, проте різні представники псевдонаук не припиняють спроб залякати звичайних людей і попереджають про прийдешню катастрофу.

Конспірологи впевнені в тому, що таємнича планета вже зараз знаходиться на території Сонячної системи і впевнено рухається у напрямку до Землі. На їхню думку, ключові земні космічні агентства просто приховують відомості про те, що це відбувається вже зараз.

Популярні новини зараз

Це руйнує сім'ї: чому у Зеленського готові позбавити українців субсидій

Суд поставив крапку у питанні пенсії за віком: скільки років не зарахують до трудового стажу

Європа дала українцям потужного стусана, заробітчани масово покидають нагріті місця

Зірка серіалу "Величне Століття" знялася у відвертій фотосесії: дочка Роксолани подорослішала

Показати ще

Гравітаційна сила Нібіру може стати причиною виникнення на нашій планеті найпотужніших цунамі і землетрусів. Конспірологи впевнені в тому, що незабаром Нібіру зможуть побачити всі земляни, але буде вже занадто пізно якось захиститися від небезпечного впливу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що кінець світу точно буде.