Дослідники впевнені, що ознаками високого інтелекту і гнучкого розуму можуть бути не зовсім здоровий стан психіки і навіть несподіване поведінку. Так, вчені визначили 6 ознак, які можуть вказувати на інтелект, як мінімум, вище середнього.

Низька фізична активність часто властива людям, які багато думають. Вчені визначили, що ті люди, які мають низьку потребу до пізнання світу і себе, більш фізично активні. Тобто велика розумова діяльність може призводити до меншої фізичної активності.

Атеїзм і лібералізм також можуть свідчити про високий інтелект. До такого висновку прийшов еволюційний психолог Сатосі Канадзава завдяки ряду досліджень. Він з'ясував, що люди, які дотримуються ліберальний і атеїстичних поглядів, частіше мають більш високий рівень інтелекту.

Однак теорія психолога заснована на твердженні про те, що релігія і консерватизм є продуктами багатовікової еволюції. Але для вирішення нових еволюційних задач потрібно бути більш відкритим до інших ідей і поглядів.

Нічний спосіб життя також більшою мірою притаманний інтелектуалам. Про це також заявив Сатосі Канадзава. Тобто, вони мають інший, від заставленого еволюцією режим дня.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Відомо, що наші предки намагалися максимально використовувати світлий час доби, а лягали в ліжко з настанням темряви. А от сучасні інтелектуали перевернули цей режим дня з ніг на голову.

Любов до самотності не є патологією і може служити свідченням високого інтелекту. Ця теорія заснована на твердженні, що розумній людині не нудно самому з собою, адже його мозок часто сконцентрований на складних завданнях і проектах. Інтелектуали навіть можуть відчувати себе більш щасливими, якщо рідко зустрічаються з друзями та іншими людьми.

Дослідження 2014 року прийшов до несподіваного висновку. Виявилося, що здатність довіряти людям безпосередньо пов'язана з високим рівнем інтелекту. Розумні люди краще розпізнають того, хто заслуговує довіри, а тому і більш відкриті.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" команда провідних вчених з Єльського університету довгі роки проводила спостереження. В результаті фахівці озвучили висновок, що розумним жінкам варто народжувати від дурних чоловіків. Експерти пояснили свою точку зору.