Американські журналісти дали прогноз розвитку технологій на найближче майбутнє.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У статті видання Wired наводиться сім передбачень у сферах медицини, торгівлі, інтернету і робототехніки.

Перший розділ статті стосується хакерських атак. На думку авторів, від дій зловмисників будуть страждати об'єкти інфраструктури, наприклад, великі заводи, а також підприємці і прості громадяни.

Другий пункт пов'язаний з появою автоматизованих магазинів роздрібної торгівлі без кас і продавців. Нібито незабаром необхідні продукти можна буде замовляти через додаток, а їх доставкою займуться роботи.

Популярні новини зараз
Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

У третьому параграфі розповідається про обробку персональних даних. У майбутньому штучний інтелект навчиться розпізнавати людські емоції по обличчю і в залежності від цього пропонувати ті чи інші товари і продукти.

Четверте пророкування присвячено медицині. Лікарі через кілька років нібито зможуть успішно змінювати ДНК, щоб лікувати генетичні захворювання.

П'ятий прогноз - роботи замість водіїв в рейсах далекого прямування.

Шостий - повсюдне і необхідне використання віртуальної і доповненої реальності.

Сьомий розділ пов'язаний з блокчейн-технологіями. За прогнозом видання, у роботі великих сервісів, наприклад, таксі, інтернет-магазинів, соціальних мереж, будуть так чи інакше задіяні всі користувачі.

Варто відзначити, що Міністерство оборони Південної Кореї планує з 2024 року формувати змішані армійські підрозділи, поступово замінюючи людей роботами. Про це пише видання Defense Aerospace з посиланням на міністра оборони країни Сон Йон Му.

Різке скорочення населення країни приводить і до зниження чисельності армії, від чого кількість призовників теж падає. Змішані з роботами підрозділи дозволять підтримувати армію, вважає міністр оборони. За даними експертів, тільки розвідувальні роботи замінять до 600 солдатів, а застосування автономних бойових турелей на самохідних гаубицях K9 Thunder – ще дві тисячі осіб.

Міністерство має намір використовувати роботів-саперів, бойові автономні системи, а також розвідувальні, підводні, надводні і літаючі пристрої.

Майже всі великі країни працюють над створенням роботів або штучного інтелекту, який би зміг працювати у військовій сфері. Великобританія відкриє військовий центр розробок штучного інтелекту, йдеться на сайті міноборони країни. Основне завдання центру — прискорити процес впровадження штучного інтелекту у військову сферу. Спочатку інженери почнуть вивчати можливість застосування технології для безпілотної техніки, кібернетичного захисту, систем сприяння командному складу під час прийняття рішень, а також протидії інформаційній війні.

До речі, нещодавно вчені з університету Південної Каліфорнії і лабораторій Армії США створили систему штучного інтелекту, що дозволяє солдатам тренувати уважність, пам'ять і раціональність. Це в 13 разів прискорило їх навчання.

В Академії ВПС США також розробляють алгоритм автопілота, який дозволить дронам атакувати інші безпілотники, а також ухилятися від зустрічних атак. Планується, що дрони зможуть виконувати всі основні пілотажні бойові фігури, які технічно будуть доступні.

Штучний інтелект - небезпека для людства.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчені відкрили ідеальний сон для трудоголіків.