Робота виходить від дослідників з Корнельського університету, Google Jigsaw і Вікімедіа, які об'єдналися, щоб створити програмне забезпечення, скануючий розмову на наявність словесних образ і пророкує його кінець. Варто зазначити, що програмне забезпечення було навчено та протестовано на прикладі серйозного обговорення: в самій Вікіпедії, де редактори обговорюють зміни у формулюванні, потреба в кращих джерелах і так далі.

Використовуючи статистичний метод, відомий як логістична регресія, дослідники розробили, як найкращим чином збалансувати всі чинники спілкування.

Для самих вчених робота показує, що ми, безумовно, на шляху до створення машин, які можуть втручатися в онлайн аргументи.

Популярні новини зараз

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Такі дослідження особливо цікаві, оскільки вони є частиною нової роботи, яка використовує машинне навчання для аналізу онлайн-дискусій. Технічні гіганти, такі як Facebook і Google, які керують величезними, впливовими платформами, повними грубих коментаторів, гостро потребують таких технологіях.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

І хоча раніше була можливість відписуватися, це не завжди добре позначається на відносинах з людиною в реальному житті.

Соціальні мережі часто повільно додають функції відключення контенту, оскільки вони воліють показати як можна більше контенту для відображення вам. Але у міру того, як мережа розвивається, контент стає все більш одноманітним і нецікавим.