Якщо ви любите містику та загадкові явища, то вам однозначно сюди. Одна з сімейних фотографій, яка потрапила в мережу, змусила весь світ тремтіти. Коли батько вирішив сфотографувати донечку на березі моря, то від побаченого у кадрі застиг від жаху.

На цьому відео ви побачите дівчинку, за спиною якої на фотографії сховалося щось. На одному з кадрів дівчинка стоїть на фоні моря, на перший погляд нічого особливого. На іншому схожому фото  можна чітко побачити,що за ногами дівчинки виглядають чорні чоботи, а з боку частина одягу, схоже на сорочку голубого кольору.

Пропонуємо вам самим розібратися, що це - звичайний фотошоп або реальна містика? Але, як би там не було, відео вийшло по-справжньому цікавим і захоплюючим, а хіба це не найголовніше?

Відео, яке змусило обговорювати весь світ

Фото від який мороз за спиною

Батько з сином навіть не здогадувались, чим обернеться для них виконання домашнього завдання та, здавалося б, звичайний похід на екскурсію до старовинного замку. Але те, що побачили потім жителі графства Кент (Британія), нагнало на них справжній шок і не лише на них.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Показати ще

Під час вивчення історії замка Фарнборо чоловік зробив кілька знімків. На фото він побачив дивний силует. Фігура, загорнута в чорне, стояла на сходах.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  відомі київські фотографи Сергій Рістенко і Влад Василькевич опублікували серію неймовірних знімків столиці України з висоти пташиного польоту. Цього разу митці скористалися допомогою сучасних технологій.

Дрони змінили уяву про фотографію. В мережі опублікували найкращі знімки 2017 року, які були зроблені саме за допомогою безпілотників. Ці фото просто заворожують, нічого подібного ви точно раніше не бачили.