Як повідомляє Clutch.ua густі і доглянуті брови - візитівка будь-якої дівчини. Скористайтеся цими легкими порадами від Все буде добре для швидкого зростання брів і їх гарної форми.

Перше і головне правило –регулярно слідкуйте за бровами.

-Щодня розчісуйте брови спеціальною щіточкою;
-Видаляйте зайві волоски відразу, як тільки вони з'являються. Таким чином ви збережете ідеальну форму брів. Також не захоплюйтеся вищипуванням волосків над бровою: так можна зіпсувати природну лінію брів.
-Фарбування брів – важлива частина процедури догляду. Воно допомагає підкоректувати форму і приховати деякі недоліки. Наприклад, додати густоту. Існують спеціальні правила для фарбування брів. Так, темноволосим дівчатам брови варто робити на 3 тони світліше, а світловолосим – навпаки.

Підберіть ту форму брів, яка підходить під форму вашого обличчя. Для круглого обличчя робіть вигнуту форму. Дотримуйтесь плавність ліній. Квадратному особі підійде вигнута форма, але з довгим хвостиком. Для овального обличчя кращою формою будуть прямі брови з заокругленим кінчиком. Длятрикутного обличчя виберіть висхідну форму з плавним вигином.
Візажисти розкривають хитрість, як правильно визначити свою форму брів. Прикладаємо до лиця олівець так, щоб утворилося дві точки: одна в опуклій частині носа, а друга на лінії внутрішнього куточка ока. Потім зміщуємо верх олівця до зіниці ока. Точка їх перетину – це найвища точка вигину брови. Переміщаємо олівець далі, до перетину з зовнішнім куточком ока. Ця точка буде кінцем хвостика брови. У відповідності з цими точками намалюйте контур майбутньої форми. Так брови будуть симетричними і правильними для вашої форми обличчя.
Корекція своїми руками:

-Дезінфікуємо спиртом щипчики і шкіру біля брів. Розчісуємо волосся щіточкою.
Промальовуємо бажану форму білим олівцем. Так ви не выщиплете потрібні для форми волоски.
-Выщипываем волоски по лінії їх зростання. Рухи повинні бути швидкими і різкими.
-По завершенні вищипування брів знову дезінфікуємо шкіру і змащуємо ніжним кремом.
-Для зручності замість білого олівця спробуйте трафарети з різними формами брів. Також купите хороший пінцет: він повинен бути з закругленими негострими кінчиками.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що природність завжди була в моді, але зараз вона актуальна як ніколи. Коли наносиш макіяж в поспіху, обов'язково мрієш про доглянутому вигляді без косметики. Першим ділом приведіть в порядок брови. Брови – головна ознака доглянутого образу. Вони завжди виступають на передній план і задають тон всьому обличчю. Підберіть потрібну форму і колір. Відтінок брів не повинен вибиватися із загального ряду, виберіть колір у відповідності зі своїм кольоротипом.