Росіяни звикли бачити його практично незмінними президентом – "пазли" перетасовуються тільки у випадку із прем'єром Медведєвим. Але яким був Володимир Путін задовго до того, як зайняв найпершу посаду в РФ, мало хто знає. Як виявилося, у дитинстві він мало нагадував того, ким звик демонструвати себе на публіці тепер.

Невідоме дитинство Путіна

Володимир Путін – третій син у родині, з'явився на світ 7 жовтня 1952 року У нього було два старших брата, обидва померли до його народження. Первісток Альберт помер від коклюшу ще до війни. Дворічного Віктора в роки блокади забрали з сім'ї в дитячий будинок, де збирали дітей для подальшої евакуації в тил. Але дуже швидко останній підчепив дифтерію і помер, похований у братській могилі на Піскаревському кладовищі.

Свої дитячі роки чинний президент РФ провів у закинутому провулку, який швидше можна віднести до спальних районів - 12 - непримітний будинок з двором-колодязем. Путіни займали 20-метрову кімнату в комуналці на 4-му поверсі. У напівзруйнованому через бомбардування приміщенні не було гарячої води і опалення. Зате чимало галасливих сусідів.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Путін охоче встрявав у бійки і вуличні сутички, хоча ніколи про це не розповідав у ЗМІ. Комплекція не дозволяла взяти гору, та й зараз він на зріст не дуже високий. Навіть у школі не міг похизуватися зразковою поведінкою, у піонери ніяк не хотіли приймати – на той час для радянського хлопця це була практично "ганьба на всю вулицю".

Колись він висів на витягнутих руках на балконі п'ятого поверху школи (побився із друзями об заклад), а на випускному "восьмирічки" посперечався, що з'їсть 20 тістечок за один раз; здався на шістнадцятому. Однокласники Путіна не приховують: було й таке, що він міг піти в рукопашну навіть із вчителем фізкультури – отримав за це догану чи ні, невідомо.

Коли були зовсім негаразди в родині, тікав у ліс, де грав у розвідника – потім це вилилося у роботі на КДБ, хоча це ще суперечливе питання, яку роль зіграли такі навички. Ще один кумедний випадок, над яким сміялася вся школа – малий Путін стрибав голим у сніг, а потім плавав на крижині, роздягненим до трусів. Надивився фільмів, не інакше, говорили однокласники і нічому вже не дивувалися.

Про його роман із майбутньою дружиною Людмилою, а потім – розлучення після тривалого шлюбу, ймовірні стосунки із Аліною Кабаєвою також говорили усі. Так чи інакше, у біографії Путіна досі лишається багато білих плям, про які у Кремлі воліють мовчати – про всяк випадок.

Дивіться: таємниці дитинства Путіна

Нагадаємо, в окупованому Сімферополі під муралом із зображенням президента Росії Володимира Путіна з'явилося зображення політв'язнів у РФ українців Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

Як повідомляв Знай.ua, наслідки антиросійських санкцій показали яскравим прикладом.

Також Знай.ua писав, через санкції США корпорація "Русал" Олега Дерипаски почне консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу (ЗВ) в Карелії.