Дослідники заявляють, що в сонячну систему вторгся бойовий інопланетний корабель. Всього через пару місяців він досягне Землі.

Уфологи зробили такий висновок, докладно вивчивши знімки NASA, які були зроблені зондом SOHO STEREO, який знаходиться на орбіті. На фото вони виявили щось, дуже схоже на космічний корабель.

Відомо, що об'єкт має округлу форму бумеранга і змінює свій напрямок. Фахівці відзначають, що корабель має свою захисну броню від астероїдів.

НЛО завбачливо для маскування напівпрозорий і це дозволяє йому бути невидимим на тлі інших космічних тел. Саме це властивість корабля дозволило уфологам зробити припущення, що він є бойовим.

Популярні новини зараз

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Учені з NASA не дають ніяких коментарів з даної ситуації і не відповідають на питання тих, хто цікавиться цим питанням.

Скептики ж упевнені, що фотографія лише черговий оптичний обман. Вони впевнені, що якщо б це дійсно був бойовий корабель, то він не діяв би поодинці і їх була б там мінімум ціла флотилія.

Нагадаємо, відразу три НЛО вдалося зняти в одному з найбільш таємничих районів Землі.

На ролику, який нещодавно з'явився в мережі, можна помітити три дивних "блюдця". За словами експерта, в пустельній місцевості Мохаве, штат Невада, здійснили посадку інопланетні судна.

Як повідомляв Знай.иа, інопланетян виселили з Місяця, очевидець впевнений, що бачив саме літаючі тарілки, а не як зграю птахів. Цілий загін НЛО зауважив астроном-любитель, в той час, коли вивчав поверхню Місяця за допомогою телескопа. З якоїсь причини інопланетяни залишили природний супутник Землі, і пішли у відкритий космос.

Також Знай.ua писав, що гігантський НЛО розміром з планету ледь не врізався в Сонце. Уфолог в черговий раз зауважив гігантський НЛО, пролітає повз світила