Інопланетяни зачастили на Землю, вони вже не бояться людей. Це і не дивно, адже монтаж "якісних відео" доступний практично кожному користувачеві ПК.

Десятки повідомлень про політ над Землею гігантських НЛО жахливої форми щодня заповнюють інформаційний простір. Багатьом скептикам відео з прибульцями здаються настільки абсурдними, що вони не витримали і показали процес створення матеріалу з фейковим космічним кораблем прибульців. Про це пишуть американські наукові видання.

Якщо ви фахівець з комп'ютерної графіки, вам легко вдасться змусити уфологів битися в істериці. Взявши відео звичайного польоту повітряного судна, можна в кілька кліків створити на задньому фоні багаторівневу вставку НЛО, яка не поступається по ефектах голлівудським блокбастерам.

Програмісти, які викрили аферистів, просять активно поширювати ролик, щоб люди змогли навчитися відрізняти фейкових прибульців від яскравих ракети або тих, які відображають світло супутника.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у французькому історичному місті Ліоні три невідомих літаючих об'єкта раптово з'явилися в небі і здивували очевидців, яким вдалося зафіксувати космічні об'єкти на відео. Місцеві жителі заявили, що побоюються за своє життя.

Поява одночасно трьох інопланетних об'єктів викликала паніку серед жителів Ліона. За словами очевидців, містичні три літаючі тарілки виникли в небі 9 липня 2018 року. НЛО мали вигляд великих круглих куль, які видавали сильне сяйво. Повідомляється, що всі три НЛО перебували в небі нерухомо і по одній чіткій лінії.

Як повідомляв портал "Знай.uа" відомий уфолог розкрив громадськості свою таємницю про те, що йому пощастило зустрітися з інопланетянином. Про зустріч з представником позаземних цивілізацій розповів італійський вчений Роберто Пінотті. Спеціаліст зізнався, що в 1957 році йому вдалося сфотографувати прибульця, який керував НЛО. Інцидент стався недалеко від узбережжя Адріатичного моря прямо біля будинку вченого. Уфолог зазначив, що прибулець сховав очі під популярним аксесуаром - сонцезахисними окулярами. Італієць зміг зробити кілька знімків корабля, на якому прилетів інопланетний гість. Подія далекого 1957 оприлюднена нещодавно.