На даний момент існує дуже багато міфів, які вказують на брехливі дієти, проте есперти розвінчують деякі з них.

Про це повідомляється на delo.ua.

Зокрема зазначається, що для швидкого схуднення необхідно відмовитися від багатьох продуктів. Вчені відзначають, що частково ця інформація відповідає правді. Адже існує досить багато продуктів, які завдають шкоди організму. Разом з тим науковці відзначають, що раціон повинен бути дуже різноманітний.

Крім того існують міфи стосовно того, що не можна їсти після шостої вечора. Наразі вже відомо, що цей міф практично не відповідає дійсності, адже недавні дослідження довели, що важливо не коли ви їсте, а, що саме ви вживаєте та, як проводите день.

Варто відзначити, що існує міф, що пов'язаний з тим, що схуднути можна лише завдяки важким фізичним вправам. Експерти відзначають, що з однієї сторони фізичні вправи досить важливі. Проте правильне харчування набагато важливіше, адже перед тим, як почати займатися вправами необхідно привести свій раціон до правильного порядку.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Лікар дієтолог розповів про правильне схуднення.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що існує простий напій для схуднення.