Учені з Америки визначили, що є головними "ворогами сексу", які здатні зіпсувати інтимні стосунки в парі.

Американські фахівці провели ряд досліджень. За їх результатами було виявлено, що найбільшу шкоду прекрасною інтимного життя завдають деякі фактори, які з'являються в повсякденному житті частіше разу на тиждень.

Цими "ворогами сексу" вчені назвали алкоголь і тютюн. Само собою, це стосується більшою мірою чоловіків. Фахівці переконані, що часте вживання спиртних напоїв цілком може викликати імпотенцію. Щодо тютюну результати невтішні.

Дослідники зазначають, що в зоні ризику знаходяться представники чоловічої статі, які вживають спиртні напої частіше 1 рази в тиждень. Також на шляху до ідеального інтиму стоять зловживання лікарськими препаратами, кава і ожиріння.

Популярні новини зараз

Помер відомий американський комік Кріс Коттон

Яке свято 13 грудня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

День Андрія 2019: привітання в прозі

Показати ще

У жінок же рівень лібідо може знизитися із-за прийому розслаблюючих препаратів. При тривалому застосуванні може зазначатися повне зникнення інтересу до сексуального аспекту життя.

Як повідомляв портал "Знай.иа" секс не тільки заради задоволення, але і для здоров'я. Прихильники медицини, зокрема - даосизму в кінці XX століття, на основі давніх текстів розробили систему лікувального сексу.

Так, вони вважають, що для лікувального ефекту необхідно лише вибрати правильну позу - і хвороба відступить безслідно. Давайте ж дізнаємося, які це пози в сексі, які позбавлять від 5-ти хвороб:

№1 – Переломи. Активне статеве життя сприяє зрощенню кісток після переломів, вважають прихильники даоського сексу. Наприклад, якщо людина зламала руку, необхідний спальний режим. Жінка - на лівому боці, ліва нога зігнута назад, людина обличчям до жінки. Достатній 5 разів на день по 9 фрикцій протягом 10 днів.