Люди набивали татуювання ще в стародавні часи. Згідно з дослідженнями, даному виду мистецтва не менше 60 тисяч років. У ХХІ молодь використовує тату як спосіб для самовираження.

Про це повідомляє "Тatooshka".

Історія

Найдавніші людські останки з татуюваннями датуються V століттям до нашої ери. Дані зображення носили ритуальний характер. Наприклад, індіанці набивали символи, які характеризували небезпеку. А скіфи наносили на тіло рослинні орнаменти. Тим часом, стародавні римляни і греки залишали позначки на рабах.

Карта болю

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Кожна людина індивідуально сприймає нанесення зображення на своє тіло. Однак, найбільш болючими вважають місця, де шкіра тонша. Це зап'ясті, верхня частина плеча, шия, а також тату на кістках – ключиці, лікоть, коліно.

Малюнок

Раніше люди довго вибирали зображення, що хотіли нанести на тіло. Адже воно несло певний зміст. На сьогоднішній день він вже не відіграє такої ролі. Молодь найчастіше набиває рослинні і тваринні мотиви, а також невеликі малюнки, геометричні фігури та кольорові художні тату.

Неонові

Даний вид зображення з'явився порівняно недавно. Вдень татуювання не видно, зате при ультрафіолеті його можна побачити у всій красі. Таку картинку фахівці радять набивати у хороших майстрів, що використовують якісну фарбу.

Догляд

У перші дні після нанесення важливо правильно доглядати за шкірою. Потрібно підібрати одяг, який не буде зачіпати болючу ділянку тіла. Протягом 3-4 днів потрібно смазвать тату спеціальною маззю і накладати компрес. Повне загоєння шкіри триває від одного до двох тижнів.

Протипоказання

Після відвідування майстра не можна ходити в лазню, басейн і займатися спортом. Знеболюючі таблетки краще виключити. Крім цього, не рекомендується пряме попадання сонячних променів. А робити татуювання у стані алкогольного сп'яніння фахівці взагалі не радять.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 12-річний тату-майстер підкорив світ своїм умінням.