Народження дитини – це справжнє диво життя. Це незвичайний і абсолютно унікальний процес для кожної людини, яка його переживає.

Незалежно від того, чи відбувається народження вдома чи в лікарні, через кесарів розтин чи в басейні з водою, немає ніяких сумнівів в тому, що приносити дитину в світ - це неймовірне чудо.

Таїнство народження, крім усього іншого, стає і ресурсом для фотографів. У світі проходять щорічні конкурси, які не лише показують глибину і важливість процедури дітонародження, а й демонструють силу мистецтва фотографії.

Ресурс присвячений фотографіям з пологів "Birth Becomes Her" показав фотографії конкурсу і назвав кращих, повідомляє видання Сlutch.

Головним переможцем конкурсу стала світлина, зроблена Марійке Тхоном в чорно-білому виконанні. На ній зображена дівчинка, яка вперше зустріла свого молодшого брата, вдивляючись в скло прозорої ванни, коли новонароджений занурений у воду.Фото під назвою "Три душі працюють, як одна" показує, як чоловік заспокоює свою вагітну дружину, оскільки вона здається виснаженою і неймовірно втомленою.Джен Конвей зобразив на фотографії безтурботність і красу вагітності, влучно назвавши її: "Ось як виглядає богиня".

Фотографія, яка посіла перше місце в категорії материнства, показує вагітну жінку, яка тримає свій живіт на тлі води і дерев.Конкурс фотографії включав кілька категорій, включаючи материнство, пологи, грудне вигодовування і післяпологовий період.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", британський фотограф Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як "бушмени".