Британський фотограф Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як "бушмени".

39-річний Пірс каже, що прагнув зламати стереотипи про те, що ці люди до сих пір носять шкури тварин, передає Daily Mail.

Етнічна спільнота хой сан, або сан - жителі Північно-капської провінції Південноафриканської респлубліки. Вони є представниками однієї з найстаріших культур у світі та походять від місцевих племен мисливців-збирачів.

Хой сан з'явилися в Африці близько 125 тис. років до н.е. Були серед перших представників людей на континенті. Хойсанська мова має багато діалектів.

Прізвисько "бушмени", що закріпилося за ними, є принизливим. Багато хто й досі вважають, що представники хой сан бігають голяка по кущах за дичиною.

Популярні новини зараз
Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Саме тому, що люди мало знають про те, як живуть сан в наші дні, Пірс намагався показати їхню спільноту такою, якою вона є насправді.

На фото члени спільноти одягнені в сучасний одяг, часто стильні. Проводять час з рідними в простих, але сучасних оселях. Вміють користуватися звичайними побутовими приладами.

Велику роль у формуванні образу "бушменів" у ХХ столітті як диких відсталих людей зіграв фільм про них "Мабуть, боги з'їхали з глузду", знятий у 1980 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", є 7 місць на планеті, куди точно не потрапить жоден турист. Подивитися на них можна тільки на фото.