Британський фотограф Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як "бушмени".

39-річний Пірс каже, що прагнув зламати стереотипи про те, що ці люди до сих пір носять шкури тварин, передає Daily Mail.

Етнічна спільнота хой сан, або сан - жителі Північно-капської провінції Південноафриканської респлубліки. Вони є представниками однієї з найстаріших культур у світі та походять від місцевих племен мисливців-збирачів.

Хой сан з'явилися в Африці близько 125 тис. років до н.е. Були серед перших представників людей на континенті. Хойсанська мова має багато діалектів.

Прізвисько "бушмени", що закріпилося за ними, є принизливим. Багато хто й досі вважають, що представники хой сан бігають голяка по кущах за дичиною.

Популярні новини зараз
Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Саме тому, що люди мало знають про те, як живуть сан в наші дні, Пірс намагався показати їхню спільноту такою, якою вона є насправді.

На фото члени спільноти одягнені в сучасний одяг, часто стильні. Проводять час з рідними в простих, але сучасних оселях. Вміють користуватися звичайними побутовими приладами.

Велику роль у формуванні образу "бушменів" у ХХ столітті як диких відсталих людей зіграв фільм про них "Мабуть, боги з'їхали з глузду", знятий у 1980 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", є 7 місць на планеті, куди точно не потрапить жоден турист. Подивитися на них можна тільки на фото.