Сьогодні чоловіки і жінки в ліжку є куди більш розкутими, ніж півстоліття тому. Але дуже важливо правильно займатися будь-якими видами сексу, доставляючи радість своєму партнеру, а не роздратування.

Сексологи з'ясували, які помилки чоловіки найчастіше роблять під час сексу. Про це пише "МедикФорум".

За словами фахівців, до числа найбільш поширених помилок і навіть таких, що викликають обурення, жінки відносять бажання чоловіків отримувати оральне задоволення, не запитуючи на це дозволу. Жінкам не подобається, коли чоловік ледь не силою нахиляє голову партнерші до свого статевого органа або ж сам підносить його до рота жінки.

Представниці прекрасної статі вважають, що їхні партнери повинні запитувати про те, чи є у них настрій займатися оральним сексом, а не змушувати до нього. В іншому випадку це перетворюється на вкрай неприємне і навіть агресивне заняття.

У цілому, жінкам не подобається, що чоловіки не цікавляться тим, що найбільше їх заводить приносить задоволення в ліжку. Це ще одна поширена помилка чоловіків. Якщо партнери ведуть відверті розмови про це, а не експериментують, то жінки відчувають набагато більше задоволення від сексу.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Помилкою є втрата інтересу до жінки після оргазму, який отримує чоловік. Багато представників сильної статі перестають стимулювати свою партнерку, відмовляючись навіть від простих обіймів і поцілунків, після того, як отримують задоволення. Таких партнерів жінки вважають надмірними егоїстами й займатися сексом з ними більше не прагнуть.

Сексологи сподіваються, що ця інформація допоможе представникам сильної статі справляти незабутнє враження на своїх партнерок.

Як повідомляв портал "Знай.ua", медики з'ясували, що на силу чоловічої потенції впливають певні фізичні вправи.

Комплекс вправ, який здатний "прокачувати і розтягувати м'язи тазового дна, стегон і пресу" спочатку був розроблений для жінок.

Однак недавнє відкриття медиків встановило, що тренування Кегеля здатне принести користь і чоловічому здоров'ю. Якщо робити вправи Кегеля по 30-50 разів три рази в день, то різницю можна відчути вже через тиждень.