Медики з'ясували, що на силу чоловічої потенції впливають певні вправи, які здатні "прокачувати і розтягувати м'язи тазового дна, стегон і преса. Комплекс вправ, який піде мова, спочатку був розроблений для жінок.

Однак недавнє відкриття медиків встановило, що тренування Кегеля здатне надавати користь і на чоловіче здоров'я. Чоловіки і самі можуть в цьому переконатися. Якщо проробляти вправи Кегеля по 30-50 разів три рази в день, то різницю можна відзначити вже через тиждень.

Кундаліні-йога

Даний різновид йоги відома, як хороший стимулятор сексуальної енергії і мужності. Він здатний збільшити енергетичний і м'язовий тонус і допомогти збільшити сексуальний потяг.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК В Україні підвищать ще один комунальний тариф Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Для того, щоб проблеми з потенцією обійшли стороною, потрібно займатися кундаліні-йогою хоча б пару разів на тиждень.

Аеробні вправи

Отримання та підтримання відмінною ерекції вимагає хорошого кровотоку. Тут на допомогу готові прийти аеробні вправи, які збільшують приплив крові до серця і легень, а бонусом збільшать сексуальну активність.

Аеробні кардіо-вправи є відмінним способом поліпшити потенцію. Вони повинні щодня бути в житті кожного чоловіка.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" особисті питання та проблеми статевого життя у нас у суспільстві не прийнято обговорювати, при чому не тільки між друзями, але і між партнерами. Така скритність може призвести до важким наслідком і значним погіршенням якості життя. Сексологи стверджують, що замовчування певних подробиць в сексі може призвести до проблем зі здоров'ям.