Всі ми знаємо, що кардіотренування - неймовірно важлива частина наших навантажень в залі. Однак в більшості своїй вони дуже нудні - ходиш собі по біговій доріжці або біжиш. Якщо музика вже набридла, а від перегляду мультиків закачує - не варто засмучуватися. Ось ще чотири способи не занудьгувати на біговій доріжці.

1. Чергуйте інтенсивність навантаження. 5 хвилин — швидкий крок, наступні 5 — біг. Такий підхід збільшить ефективність тренування і зможе зробити його не таким монотонним.
2. Не просто дивіться улюблений серіал — перетворіть процес в захоплюючу гру. Наприклад, домовтеся з собою наступним чином: кожен раз, коли ви бачите Емілію Кларк в «Грі престолів», ви починаєте бігти в гору. Ну а коли камера показує Кіта Херінгтона — переходьте на більш простий режим. Час пройде швидко і з користю.
3. Ставте перед собою конкретні цілі. Всі ми знаємо, що без кардіо вага йде дуже повільно. Тому кожен раз, приходячи в зал, чітко усвідомлюйте, що вам треба сьогодні робити. Домовтеся самі з собою, що хочете пробігти 5 кілометрів - і біжіть, поки не досягнете цієї мети. Тільки головне - бути реалістами.
4. Спостерігайте за своїми друзями по «нещастю». Наприклад, порахуйте, скільки людей сьогодні прийшли в зал в чорній формі, а скільки — у червоній. Так, звучить якось примітивно, зате допоможе вбити купу часу. Рахувати лише потрібно на біговій доріжці, а не підпираючи стінку.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зірковий тренер і телеведуча Аніта Луценко розповіла про найбільш ефективні вправи для струнких стегон і підтягнутої попи. А вона, як відомо, слів на вітер не кидає.

Так, Аніта впевнена, що присідання — це альтернатива пиріжкам Звучить банально і неправдоподібно? Нічого подібного. Аніта розповідає дуже слушну пораду. «Кожен раз, коли збираємося з'їсти щось неналежне: торт, чіпси, бублики, піцу і т. д. Або просто після 20:00. Спочатку 20 присідань. І ніяк інакше — не після, не завтра, не через годинку. А ось «до»і крапка», — поділилася секретом Луценко. Тренер також пояснила, чому потрібно робити саме так. По-перше, така послідовність формує звичку. По-друге, присідання змушують зупинитися в 20% випадків і не з'їсти погану їжу. Ще один великий плюс: з допомогою присідань в організмі виробляється гормон щастя.