Як часто це буває: ми багато тренуємося, не пропускаємо заняття, всіляко прагнемо до свого ідеалу. Результат отримуємо, але дуже повільно. Цілком можливо, причина в не дуже грамотній стратегії. Визначитися, що ви робили не так допоможуть три поради нижче.

1. Якщо у вас немає тренера, ретельно розплануйте тренування. Не варто бездумно блукати від одного тренажера до іншого: подібна тактика ще нікого до фігури мрії не приводила. Ви повинні чітко знати, який ряд вправ збираєтеся сьогодні зробити.
2. Ніякого фанатизму. Прагнення досягти неможливого — далеко не найкраща тактика, як виявилося. Ніхто не говорить про те, щоб жаліти себе - є тонка грань між здоровими силовими тренуваннями і катуванням. Це, до речі, дуже поширена помилка новачків: своїм фанатизмом ви не тільки сповільнюєте результативність, а і ризикуєте підірвати здоров'я.
Обов'язково розгягуйтеся після тренування. Це допоможе м'язам стати більш еластичними і посилить результат.

3. Найважливіше: думати, що вам можна все, після старанного тренування - дуже розповсюджена помилка. Пам'ятайте: фізичне навантаження — це лише 30% успіху. Ні в якому разі не забувайте про правильне харчування.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що від швидкості метаболізму залежить наша стрункість і самопочуття. Прискорити його можна за допомогою правильного харчування, розпорядку дня, фізичних навантажень і контрастного душу. Однак є й деякі фактори, які можуть негативно впливати на наше здоров'я. Наприклад, якщо ви вживаєте недостатньо молочних продуктів. Дослідження канадського Університету Макмастера показало, що жінки, які вживають від трьох порцій молочних продуктів в день, швидше набирають м'язову масу,і метаболізм у них набагато краще.