Не так давно експерти визначили найбільш небезпечні для здоров'я звички, які також є найпоширенішими.

Паління

Паління цигарок викликає звикання і є однією з найбільш нездорових звичок у світі. У США таке явище поступово зникає, відсоток дорослого курця населення знизився з 42% у 1965 році до 15% в 2015 році.

Тим не менше, дослідники вивчають ризики смертності, стверджують, що оскільки з країни «йде» куріння, тепер на перший план виходять інші фактори ризику, набагато небезпечніше, ніж сигарети, пише change.

Самотність

Зростання соціальних мереж і ослаблення особистих контактів призвели до того, що колишній головний хірург Вівек Мурті назвав самотність глобальною епідемією. І це може бути смертельно.

Джуліан Холт-Лунстад, професор психології в Університеті Бригама Янга, виявила в своїх дослідженнях, що самотність зменшує тривалість життя людей, еквівалентно паління 15 сигарет на день.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще
Сидячий спосіб життя

Сидячий спосіб життя збільшує ризик розвитку різних видів раку, як показує дослідження 2014 року.

Дослідники включили в свої мета-аналізи дані чотирьох мільйонів чоловік, і підрахували, як часто вони сиділи, щоб дивитися телевізор, працювати і їздити на роботу.

В результаті, прийшли до висновків, що кожну годину такого заняття збільшує ймовірність раку товстої кишки та легень.

Недосипання

Центри з контролю і профілактики захворювань назвали позбавлення сну проблемою громадської охорони здоров'я, так як від 50 до 70 мільйонів чоловік у США мають розлад сну або неспання.

Професор Валерій Гафаров із Всесвітньої організації охорони здоров'я зазначив у 2015 році, що недостатній сон підвищує ризик інсульту і серцевого нападу в тій же мірі, що і регулярне вживання сигарет.

Погане харчування

Численні докази показали, що солодкі, оброблені харчові продукти з високим вмістом насичених жирів можуть піддавати людей потенційно смертельним захворюванням при однакових, якщо не більш високих, показники, ніж куріння.

У 2016 році дослідники, які вивчають ризики смертності від поганого харчування, прийшли до висновку, що смертність перевищує рівень смертності від алкоголю, наркотиків, незахищеного сексу і комбінованого тютюну.

Нагадаємо, психологи розповіли, від яких жінок ніколи не йдуть.

Як повідомляв портал Знай.uа, продавець "полунички" поділився сотнею секретів.

Також портал Знай.uа писав, як змусити чоловіка шалено за тобою сумувати.