У Полтавській та Івано-Франківській області пройшли перевірки на молокопереробних підприємствах. Їх проводили представники Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

За результатами перевірки було підтверджено факт виробництва фальсифікованого масла в деяких цехах. Також відомство опублікувало у вільному доступі список з п'яти заходів, які закрилися після перевірки.

Припинили функціонувати ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозінський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод» (с. Шишаки Полтавської обл.) та ПВП «Молокозавод-Карпати» (Рожнятів Івано-Франківської обл.)

У Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів повідомили, що виробник білоруського масла, маркування якого вказує адресу смт Житянка Івано-Франківської області, відсутня в реєстрі операторів ринку.

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну Відомий продюсер розповів про космічну пенсію Софії Ротару: "Ох, хлопці, вам би таку" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

"Відповідно, масло вершкове, що реалізовується в даний час в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, сфальсифікована", - пояснюють у відомстві.

Нагадаємо, жертвой вбивчого ботулізму стала вже п'ятий з початку цього року. Чоловік 1975 року народження помер від цієї хвороби в Запоріжжі.

Про це повідомляють представники Міністерства охорони здоров'я України.

Як розповіли у відомстві, українцю стало зле вдома, смерть була практично неминуча, оскільки за медичною допомогою він не звертався.

Як раніше повідомляв портал "Знай. ua" зкандально відомий табір "Славутич", в якому отруїлися діти, відновив роботу в порушення припису управління Госпродпотребслужбы в Київській області.

"Сьогодні керівництвом установи було протиправно розпочато зміни і в табір заїхали 200 дітей", - повідомив голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.