Міжнародна група вчених з Каліфорнійського департаменту здоров'я провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що популярна звичка, яку багато хто вважає абсолютно нешкідливою, провокує таке смертельне захворювання як онкологія.

Так, мільйони людей по всій планеті навіть не здогадуються, на яку небезпеку наражають себе, вкладаючись спати разом зі смартфоном. Телефон потрібно тримати як мінімум на відстані витягнутої руки, а краще у 1-2 метрах від ліжка, щоб зменшити дозу опромінення.Якщо гаджет лежить ближче, за деякий час людина ризикує отримати проблеми з пам'яттю, концентрацією уваги, репродуктивною системою, психічним здоров'ям. Це на додачу до онкології. Детальніше про дослідження медики написали в статті періодичного університетського видання.


Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Російські окупанти визнали, що кремлівську пропаганду збудовано на брехні: закликали родичів не дивитися телевізор Олексій Арестович знову заспокоїв українців на тему ядерної небезпеки: росіяни намагаються блефувати, аби висунути ультиматум
Показати ще

Медики пояснили, що вся справа в низькочастотних радиосигналах, які використовуються мобільними телефонами для передачі інформації. Вони можуть нанести серйозну шкоду людському здоров'ю, особливо коли який-небудь файл скачується або передається.Нагадаємо, дослідники Американського коледжу торакальних лікарів назвали місця, які є найбільш безпечними для людей. А також оптимальні місця для подорожі з дітьми. Вчені впевнені, що найнебезпечніше місце – біля вікна.

Як повідомляв "Знай.ua", лікарі заявляють, що кожен п'ятий онкохворий гине від кахексії – крайнього виснаження організму. Медики спробували вирішити цю проблему. На їх думку, необхідно підвищити витривалість пацієнтів і домогтися позитивної динаміки в реабілітаційний період за допомогою тестостерону.

Також Знай.ua писав про те, дитяча онкологія - це, безперечно, величезна світова проблема. Однак, фахівці стверджують, що в більшості випадків онкологію можна вилікувати, якщо звернутися до фахівця вчасно.