Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що наявність, а вірніше відсутність зайвої ваги серйозно впливає на ймовірність появи злоякісних утворень. Так, в ході роботи над проектом з'ясувалося, що у повних жінок середніх років рідше діагностують онкологію молочної залози, ніж у їх зудих ровесниць.

Відповідні результати дослідження опубліковані в журналі JAMA Oncology.

Фахівці спостерігали за 758 592 жінками від 18 до 54 років. В середньому вчені аналізували їх здоров'я в протягом 9,3 року. З'ясувалося, що зв'язок зайвої ваги і злоякісних пухлин все ж існує: жінки із зайвою вагою менше піддаються хворобі. При цьому худі захворювали на рак грудей в 10-20% разів частіше.

Відзначається, що жирова тканина може знижувати синтез естрогену в яєчниках, що зменшує розвиток захворювання до віку настання менопаузи. При цьому вчені все ж порадили не кидатися до холодильника, щоб захиститися від раку.

Популярні новини зараз
Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що у 30% випадків захворювань, незважаючи на агресивні методи лікування, хвороба продовжує прогресувати і тільки 15% пацієнтів живуть ще п'ять років після постановки діагнозу. У новому дослідженні вчені протестували иммунотерапевтичний наркотик durvalumab, інгібітор імунної контрольної точки PD-L1. В експерименті брали участь 713 пацієнтів, які пройшли терапію.

Ми також писали про те, що фахівці з'ясували, що кожен раз, коли жінки користуються звичайним дезодорантом, вони наражають себе на небезпеку захворювання онкологією. Це відбувається тому, що в зовнішніх тканинах молочних залоз накопичується алюміній, а саме його солі містяться в усіх дезодорантах, оскільки є ефективними в боротьбі з потовими виділеннями.