Як з'ясувалося, ожиріння значно посилює ймовірність розвитку 12 типів раку.

До такого висновку прийшли співробітники Всесвітнього фонду досліджень на основі вивчення 17 типів онкологічних захворювань у своїй доповіді. У дослідженні брали участь понад 50 мільйонів людей. Як з'ясували вчені, ожиріння підвищує ризик розвитку наступних типів раку: онкологічні захворювання порожнини рота і горла, печінки, шлунка, жовчного міхура, нирок, стравоходу, підшлункової залози, прямої і товстої кишки, яєчників, молочної залози, матки та простати.

Фахівці порекомендували дотримуватися дієти з високим вмістом овочів і фруктів (щодня 400 грамів), бобових і цільнозернових продуктів.

Крім того, продуктами, підвищують ризик розвитку раку, виявилися: алкоголь, підсолоджені напої, червоне м'ясо, фастфуд і напівфабрикати.

На думку вчених, поживні речовини слід отримувати з їжі, а не через харчові добавки та полівітаміни.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що вчені Массачусетського технологічного інституту знайшли спосіб подолати рак мозку. Стаття з результатами роботи опублікована в журналі Nature Communications.

Дослідники використовували ліпосоми, забезпечені трансферинновыми "хвостами", які потрапляють в злоякісні тканини. Вони випускають ліки і вбивають більше клітин, ніж існуючі методи лікування.

Відзначається, що гематоенцефалічний бар'єр перешкоджає проникненню мікроорганізмів і токсинів з кровоносної системи головного мозку в нервові тканини, що ускладнює доставку ліків для боротьби з пухлинами головного мозку.

Нагадуємо, серед безлічі експериментів з харчуванням, можна просто заплутатися або помилитися. Однак найбільш радикальним залишається голодування. Фахівці кажуть, що тимчасова відмова від їжі очищає від шлаків і жирів. Крім того, під час лікувального голодування активуються захисні функції організму.