Група вчених із США виявила, що жінкам корисно пити пиво – воно захищає їх від розвитку смертельно небезпечного захворювання. Про це повідомляють ЗМІ.

Про те, що жінкам корисно кілька разів на тиждень вживати пиво, розповіли дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні.

"Довгострокове, але помірне вживання алкоголю, можливо, допомагає знизити ризик розвитку ревматоїдного артриту у жінок", – констатували наукові фахівці.

На користь цього висновку свідчать результати аналітичної роботи гарвардських учених, які вивчили дані двох досліджень за участю майже 250 тис. жінок.

Популярні новини зараз

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Вони встановили, що вживання деяких сортів пива два-три рази на тиждень давало найкращий ефект зниження ризику розвитку ревматоїдного артриту – ймовірність захворювання при цьому зменшувалася на 31 відсоток.

Дослідники поки не можуть пояснити, як саме фізіологічно пиво допомагає жінкам знизити ризик розвитку ревматоїдного артриту.

Ревматоїдний артрит – аутоімунне захворювання невідомої етіології, що характеризується симетричним ураженням хрящової і кісткової тканини.

Захворювання нерідко супроводжується розвитком широкого спектра системних проявів, без своєчасного лікування призводить до деформації і порушення функцій суглобів, погіршення якості життя, інвалідності і передчасної смерті.

Ревматоїдний артрит може з'явитися в будь-якому віці та найчастіше вражає кисті, пальці, коліна, стопи, лікті.

Нагадаємо, глава Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що робити, коли вранці не можете прокинутися без кави, і чим варто замінити цей шкідливий продукт.

За словами фахівця, кава не така вже й невинна, як це здається більшості людей. Часто на каву може бути негативна реакція організму, яку ми списуємо на щось інше. Від кави виникає залежність, а з цим варто боротися.

Крім того, в українській столиці за двадцятий тиждень епідеміологічного сезону зареєстрували 8,193 тис. хворих на ГРВІ та грип. Спостерігається зростання кількості хворих у порівнянні з попереднім тижнем на 12%.

Дивіться сюжет про здоров'я

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", рак зіграв із Караченцовим злий жарт.