Практично неможливо працювати за комп'ютером і при цьому стояти або ходити. Із-за чого багато людей змушені сидіти по 7-10 годин на добу за робочим столом, не маючи можливості здійснювати достатнє фізичне навантаження на своє тіло.

Якщо враховувати той факт, що більшість сучасних чоловіків і жінок водять особисте авто, то шансів бути активним протягом дня у них практично не залишається, так як за кермом і на роботі вони сидять.

Ні для кого не секрет, що малорухливий спосіб життя - це запорука поганого здоров'я і зовнішнього вигляду в цілому. При сидячій роботі уповільнюється обмін речовин, з'являється зайва вага, набряки, атрофуються м'язи, страждає хребет і це тільки частина побічних ефектів, які чекають тих, хто не встає з крісла днями безперервно.



Медики підказали, як знизити шкоду сидячої роботи і не дозволити їй угробити ваше здоров'я:

1. Ранкова зарядка - обов'язкова дія, яку не можна пропускати нікому і незалежно від роботи.



2. Йти на роботу пішки - хоч дві зупинки, але на своїх двох".

3. Кожні півгодини підніматися з місця і зробити пару десятків кроків по кабінету/коридору.

4. Розминати ноги, сидячи за робочим столом.

5. Під час обідньої перерви після їжі вийти на прогулянку навколо будівлі, в якій ви працюєте.

6. Після роботи теж потрібно пройти пішки хоча б пару кілометрів навіть, якщо вам здається, що ви дуже втомилися.

7. Вдома не засиджуйтеся на одному місці, наприклад, перед телевізором.



До речі, людям з низькою фізичною активністю медики рекомендують масаж, за допомогою якого покращиться кровообіг і людина позбавиться від застійних утворень під шкірою.

Як повідомляв портал "Знай.uа", працювати на дому не так просто. У домашній обстановці легше відволікатися, особливо якщо поруч знаходяться члени сім'ї чи є якась невыполненная робота (наприклад, миття посуду). Щоб налагодити роботу домашнього офісу, використовуйте наступні поради.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще