Дитяча онкологія - це, безперечно, величезна світова проблема. Однак, фахівці стверджують, що в більшості випадків онкологію можна вилікувати, якщо звернутися до фахівця вчасно. Про це повідомляє Clutch.

Чим же відрізняється жіночий рак від раку дорослих людей

У дорослих, в основному, переважають великі пухлини, які можна помацати, це клубочок тканини. Діти ж, як правило, отримують більш страшний діагноз, захворювання кровотворних тканин, при якому уражено буквально все тіло.

Постановка діагнозу

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Найважливіше - це поставити точний до найдрібніших деталей діагноз. Він ставиться, для початку, за допомогою забору тканини, біопсії або пунціі. Важливо вивчення різноманітних мутацій. Якщо мова йде про пухлини, то потрібна ще візуальна діагностика, різноманітні знімки, КТ, МРТ, ПЕТ і сцинтиграфія для кожної тканини. Якщо мова про лейкоз або лімфому, то ніяке МРТ не потрібно, тому що це системне захворювання - клітини, які розсіяні по всьому організму. У лейкозів і ліфмом немає стадій.

Стадії раку

Стадіювання є при солідних пухлинах:

1 стадія - коли одиничний первинний пухлинний осередок,

4 стадія - коли є віддалені метастази, тобто, вони не в найближчих до пухлини лімфовузлах, а вони торкнулися вже віддалених органи.

Терапія

Після того, як страшний діагноз поставлений, лікар вибирає лікування. В ході лікування, і після обов'язково будуть потрібні і контрольні знімки, пункції і біопсія, щоб зрозуміти, чи відповідає пухлина на лікуванню і як себе поводить.

Види лікування при онкозахворюваннях

  1. Методи локального контролю - вони націлені безпосередньо на те місце, де пухлина розташована.
  2. Системні методи: хіміотерапія - це лікування, яке діє відразу на весь організм. Однак, променева терапія впливає тільки на те місце, де утворилася пухлина.
  3. "Таргетна терапія". Тут особливо важливо знати, які ж мутації були у пухлинних клітин тому, що це препарати, які приєднуються саме до тих клітинам, в яких є мутації, в яких є специфічні білки, за якими ліки можуть "дізнатися" свою пухлину.

Нові методи лікування

Клітинна терапія - поки що вона схвалена і визнана ефективною тільки для стійких до хіміотерапії лімфобласти і лейкозів. У пацієнта беруть його власні лімфоцити, і після спеціальної обробки вони "нацьковуються" на пухлинні клітини.

Гіпертермічна інтроперітонеальная хіміотерапія, в основному застосовується у дорослих, але в рідкісних випадках підходить дітям. Коли пухлина розташована в черевній порожнині, і під час операції з видалення пухлини в живіт наливають підігріті до 40 градусів хіміопрепарати. Це роблять для того, щоб, якщо залишилися якісь маленькі метастазікі, невидні оком, хоча б одна клітина, яку ніякими методами неможливо побачити, щоб ця гаряча хімія їх убила.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у вівторок, 10 квітня, в Сполучених Штатах на 81-му році житті не стало легендарної співачки, учасниці колись легендарного музичного колективу "The Staple Singers" володарки премії "Греммі" Івонн Стейплс.

За інформацією видання Chicago Sun Times, співачка померла в Чикаго. Поки що офіційні причини смерті не розкриваються, єдина попередня - онкологія.